Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Yıldız Bulutu Görmek

Rüyada yıldız bulutu görmek neye işarettir?

Rüyada yıldız bulutu görmekRüyamda bir kırda arkadaşımla oturuyoruz, hava yarı karanlık gökyüzüne bakıyorum ve gökyüzünde bulut ama yıldızlardan oluşmuş bir bulut ve hareket ediyor, yani bulut ilerler ya o şekilde yıldızlardan oluşan bulut gökyüzünde ilerliyor ve arkadaşıma diyorum “bak ne güzel, yıldızlar kayıyor” ve gülümseyen mutlu bir tebessümle izliyoruz. Yorumlarsanız çok sevinirim, kolay gelsin. Şimdiden teşekkür ederim, saygılar.

Rüyada yıldız bulutu görmek yorumu

Ayşen Merhaba, gördüğünüz rüya yakın bir zamanda üzücü bir haber alacağınızı ancak bu haberin size fazla olumsuz etkisinin olmayacağını akabinde mutluluk, refah, bolluk, bereket dolu bir yaşam evresine gireceğinizi işaret etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada yıldız görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Yıldız Bulutu Görmek” için 3 yanıt

Yıldız yağmuru
Bir ruya gordum. Ruyada Allaha dua ediyordum. Semaya baktigimda gokte toplu yildizlar gordum lakin hala duama devam ediyordum. Semaya baktikca yildiz yagmuru goruyordum. Sonra iki ya uc gezegen gordum yildizlarla birlikte.

Rüyada Allah’a dua ettiğini görmek saygı, samimiyet ve alçak gönüllülük anlamına gelir. Daha yüksek bir kaynaktan yardım aradığınızı, yardım ve desteğe ihtiyacınız olduğunu simgeler, bakınız dua görmek sayfası. Yıldızlar için rüyada yıldız, gezegenler için ise gezegen görmek sayfasını inceleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir