Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Yıldız Görmek

Rüyada yıldız görmek neye delalet eder?

Rüyamda annem, babam ve ben uzun bir yolculuktaydık, hem gece hem gündüz yolculuk ettik, sürekli kaza tehlikesi atlattık. Babam kullanıyordu arabayı. Gökyüzünde yıldızlar bir çok şekiller oluşturmuştu, üçgenler vardı iç içe. Bir defasında babama bunu gösterirken kaza tehlikesi atlattık. Uçurumlu tehlikeli ama yeşillik yollardı hep viraj vardı. En son annem kullanmaya basladı ve dikkati dağıldı uçurumdan fırladık. O an tamam artık ölüyorum bu kadar genç öleceğimi tahmin etmezdim dedim ama birden ağaç köklerine tutunduk ve araba sanki uçurumdan fırlamamış gibi yoldaydı. Bir aile durdu geldi bizi kurtardı. Lütfen yorumlar mısınız?

Rüyada yıldız görmek yorumu

Rüyanız can sıkıcı şeyler, küçük üzüntüleri işaret etmektedir. Gördüğünüz rüya zor zamanlar içinden geçtiğinizi ve geleceğinizle ilgili endişeler taşıdığınızı işaret ederken, bu zaman içinde bazı küçük zararlara uğradığınızı ancak yeni bir devrenin başlayacağını, bunların sona ereceğini simgelemektedir. Bu yeni dönemde hayatınız bolluk ve bereket içinde geçecek manası taşımaktadır.

Rüyada yıldız görmekRüyada yıldız görmek mutluluk, refah, bolluk, bereket anlamlarına gelir. Rüyada yıldızları seyretmek rüyayı gören kişinin şerefli bir insanla karşılaşmasına ve onun desteği ya da bir şeylere vesile olmasıyla hayırlı gelişmelere kavuşmasına rivayet edilir. Zaten günlük yaşamda yıldız gibi insan bu kavramı bunu temsil etmektedir.

Rüyada yıldız kayması görmek iyi yorumlanmaz haber alacaksınız fakat bu haber sizi üzecek demektir. Rüyada yıldızların hareket ettiğini görmek görülen hareketin durumuna göre yorumlanır ve düzenli bir şekilde aynı sürat ile hareket etmeleri önünüzde aydınlık, güzel ve bereketli geçecek günlerin yaklaştığını simgelerken, yıldızların düzensiz bir şekilde hareket etmeleri ise aydınlığa ulaşmak için daha yapmanız gereken bazı şeyler olduğunu ya da bazı şeylerin düzene girmesini beklemek gerektiğini temsil eder. Rüyada yıldız patlaması rüyayı gören kişinin çevresinde insanların yaşamını derinden etkileyecek önemli bir olaya işaret eder.

Rüyada takım yıldız görmek takım yıldızlar hayatınızdaki kimi şeylerin karmaşık bir yola gireceğine işaret eder. Rüyada kutup yıldızı görmek rüyayı gören insana hayatı boyunca yol gösterecek, hayatını kolaylaştıracak ve yaşamı boyunca rehberlik edecek birileri olacağına, bir koruyucu meleğe işaret eder.

Rüyada evinde kendi yanında birtakım parlak yıldızların toplanmıs olduğunu gören kimsenin, yanında halktan ileri gelen ve serefli insanlar toplanırlar. Rüyada Evinde gördügü yıldızlar parlak degilse, halkın ileri gelenleri ve sereflileri bir takım musibetten dolayı yanında toplanırlar. Rüyada Elinde bir yıldız gören kimsenin, serefli bir çocugu olur. Bir kimse rüyada gökten, yere bir yıldız düstügünü görse, orada serefli insanlar hakkında bir musibet ve bela meydana gelir. Rüyada evinde birçok yıldızların bulunduğunu gören kimsenin, nesli çogalır.

Rüyada dokuz gezegeni görmek, san’at, ticaret, ilim ve saltanata işarettir. Rüyada ısıklı ve parlak bir yıldız gören kimse, sevinç ve ferahlığa erisir. yıldızların gökten gittiklerini gören kimse, zengin ise, malı gider. Fakirse ölür. Rüyada büyük ışıkli ve parlak bir yıldız gören kimse, hayır, ihsan, nimet ve bilgiye erisir. Rüyada büyük bir yıldızın yerinden düstügünü görse, o sehirde ileri gelenlerden birisi ölür. Rüyada küçük yıldızları eliyle aldigini gören kimse, söhrete ve halk arasında seref ve azizlige erisir. Rüyada yıldızların başı ucunda olduğunu gören kimse serefli bir zata hizmet etmekle akranina üstün gelir. Bir yıldıza bindigini gören kimse, devlet, memuriyet, kuvvet, hayır, menfaat ve reislige erisir. Bir kimse yıldızları tavanin altında olduklarini görse, o harap olmasina ve yıldızların ışıklarının evin içine aksetmesine veya ev sahibinin ölümüne işarettir. Bir kimsenin rüyada yıldızların açilip ve dagitildigini görmesi, büyük kimselerin ölümüne ve birçok askerlerin ölecegi bir harbin çikmasina işarettir. Yıldızların gökten yere düsmesi ve dagilmasi, birçok kavmin helak olmasina işarettir. Büyük yıldızların düsmesi insanların reislerinin, üstad ve mütehassislarin kuvvetine işarettir.
küçük yıldızların düsmesi, zayıf ve meçhul kimselerin ölümüne işarettir. Bir kimsenin rüyada gündüzün yıldızları görmesi, rezillige, söhrete, büyük hadiselere, musibetlere ve tehlikeli seylere işarettir.

“Rüyada Yıldız Görmek” için 2 yanıt

gece bir apartmanın tepesinde uzun beyaz elbise giymişim ve yıldızları hareket ettirebiliyordum ellerimle , bunu açıklar mısınz ??

rüyamda gök yüzüne bakıyorum 20-30 yıldız kalp şeklini oluşturmuşlardı, parlayan yıldızlar bir anda söndü bir daha yanacak diye bekledim ama yanmadı uyandım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir