Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Yıldız Kaydığını Görmek

Rüyada yıldız kayması ne demektir?

Rüyada yıldız kaydığını görmekRüyamı 13 yaşımda görmüştüm ama yorumlatmamıştım kimseye, şimdi aklıma geldi ve bu gereği hissettim. Gördüğüm rüyada gece vaktinde evimizin balkonundaydım. Allaha dua ederken bu dua o an için gönül verdiğim bir gençle evlilik dileğiydi. Gökteki yıldızlardan birinin kaydığını ve tekrar ilk olduğu yere geçtiğini ve döndüğünü, döndükçe de ışık saçarak büyüdüğünü hatta bir gezegen olduğunu gördüm. Ona bakınca bunun ahiretteki dünya olduğunu düşündüm. Tam o sırada yükselmeye başladığımı ayaklarımdan görünmeyen varlıkların beni oraya doğru çıkardığını gördüm. Oraya gittiğimde çok ince, kare kare bölmelerle ayrılmış, (bir karenin içine ancak iki ayağım sığar) cam bir yolda yürüdüğümü gördüm. Yanımda ne ya da kim olduğunu bilmediğim sadece hissettiğim bir varlık vardı.

O yoldaki bölmelerden geçerken bir bölmeye adımımı attığımda ‘dur’ dedi. O bölmelerden hepsi hayatımdaki bir günnüş, o günün tarihini söyledi ve bana evlendiğim gün olduğunu, yani ağladığım gün olduğunu söyledi.

Bunu duyar duymaz ağlamaya başladım ve müslüman olmayan kötü bir insanlamı evleneceğimi sordum. Bana ‘hayır, o kötü değil, o senin içinde” yanıtı verildi, bunun üzerine ağlamaya başladım. Yolun sonunda Allah vardı ve ben yalvardım “ben kötü değilim, ben sana inanıyorum” diye. Allah ve yanımdaki varlık bana ‘kötü sen değilsin, o senin içinde, o vücudunun bir parçası’ dediler sürekli ben ağladıkça. Ben rahatlayıp ağlamayı bıraktım ve “rabbim anlamıyorum, biraz daha göster” dediğim anda kabul olmadı ve o sırada uykudan uyandım. Yorumlarsanız teşekkür ederim.

Rüyada yıldız kaydığını görmek neye yorulur?

Rüyada Yıldız kayması görmek iyi yorumlanmaz haber alacaksınız fakat bu haber sizi üzecek demektir. Rüyayı gördüğünüz yıllarda böyle bir olay yaşayıp, yaşamadığınızı bildirir misiniz?

“Rüyada Yıldız Kaydığını Görmek” için bir yanıt

Selamın aleykum, ben çokça rüya gören biriyim bazıları çıkar. Dün rüyamda iki sene önce vefat eden amcamın evinin önündeydik, dışarıda akşamdı, bir sürü çok parlak yıldız gördüm, bazıları kaydı, kayanlar kar tanelerine benziyordu ama daha büyük, bir kaç tanesi ayağımın yakınına düştü, ben yedim biraz eşkimsiydi sonra yukarı baktım, ay çok parlaktı, amcamlarin evinin üstüne baktım güneşte vardı. Rüyami yorumlar misiniz lütfen.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir