Rüyada Yıldız Kayması Görmek

Rüyada yıldız kayması neye delalet eder?

Rüyada yıldız kayması görmekRüyamda gece vakti sık sık gittiğim bir mekanda bir davetteydim. Mekan çok kalabalık idi ve kalabalığın büyük kısmı açık bölümde bahçedeydi hava açık, gökyüzü yıldız doluydu. İçlerinde bir çok tanıdık insan vardı. Uzun süredir göremediğim bir aile dostumun yanına gittim, yanında kocası ve 5 yaşındaki erkek çocuğu da vardı. Çocuk bana bakarak “şimdi bir yıldız kayacak, hemen dileğini tut” dedi.

Bende onu kırmamak için dileğimi tuttum, uzun süredir bir dargın bir barışık olduğum sevgilimle evlenmeyi diledim. Tam o anda gerçekten büyük bir yıldız kaydı, üzerimizden geçip bir yay çizerek ileride kayboldu. Bu rüya beni çok etkiledi, size bundan ne çıkarmalıyım? 27. kadın, bekar, özel sektörde çalışıyorum.

Rüyada yıldız kayması görmek yorumu

Simge merhaba. Rüyada gece vakti rüyayı gören kişinin hayatında bir takım sorunlar yaşadığını, canının sıkıldığını, işlerinin ters gittiğini simgeler. Ancak her şeye rağmen güçlü olmaya çalışın anlamını taşır. Rüyada davete katılmak  rüya sahibinin canını sıkacak birtakım olaylarla karşılaşacağını, üzüleceğini ifade eder.

Görüldüğü gibi buraya kadar olan olaylar şu anki durumunuz hakkında bilgi vermekte ve hep olumsuz şeylere işaret etmektedir. Ancak küçük söyledikleri ondan sonrakiler güzel şeyler olacağını müjdelemektedir. Rüyada dilek dilediğini görmek yaşamınızda iyi yönde değişiklikler, ilerleme isteğiniz olduğunu ve bunlara kavuşmak için hayatınızda önemli bir değişiklik yapmaya hazır olduğunuzu simgeler. Rüyada yıldız kayması görmek kayan yıldızın durumuna göre anlam taşır. Rüyada yıldız rüyayı görenin üstüne doğru kayarsa veya o kişinin üzerinden geçerse güzel anlam taşır ve rüyayı görenin murada ereceğine işaret edip, hayallerinin gerçekleşeceği anlamına gelir. Kayan yıldız su ya da denize düşerse bunu tersine işaret ederken hayallerin gerçekleşmeyeceğine rivayet edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir