Rüyada Yıldız Kümesi Görmek

Rüyada yıldız kümesi görmek nedir?

Rüyada yıldız kümesi görmekMerhaba. Ben iki çocuk annesi 30 yasinda evli bir ev hanimiyim. Kendi rüyamın yorumunu ararken bu siteyle karsilastim, çok umudum olmasa da yine de bekleyecegim yorum icin. Ben rüyamda gokyuzune bakiyorum; bir yildiz kumesinin toplandigini goruyorum, kendimi konsantre etmeye çalışarak onlara daha dikkatli bakmaya basliyorum, baktikca hareket ettiklerini ve daha sonra aralarinda konusmaya basladiklarini duyuyorum. Beni çok heyecanlandiran bu rüya insaallah hayirlara vesiledir, şimdiden emeginiz için teşekkür ederim. Gönderen: Zeynep

Rüyada yıldız kümesi görmek yorumu

Zeynep Merhaba Öncelikle aramıza hoş geldiniz. Sizin gibi Türkçe’mizi güzel kullanmaya gayret eden arkadaşlarımızı her zaman yanımızda görmek istiyoruz.

Gördüğünüz rüyanın hayırlı mesajlar verdiğini öncelikle belirtmek istiyorum. Rüyanız, ailenizin mutluluğunu, refahını artıracak kimi gelişmeler hakkında, sizinle ( veya aileniz hakkında ) ilgili görüşmeler, konuşmalar yapıldığını işaret etmekte ve bunların sonucunda bolluk ve berekete kavuşacağınızı simgelemektedir. Lütfen düşüncelerinizi ve gelişmeleri yazar mısınız?

Rüyanın ana unsurları ; yıldız kümesi, yıldızlara bakmak, yıldızlar. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada yıldız görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

2 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir