Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Yıldız Parçalanması

Rüyada yıldız parçalanması neye işarettir?

Merhaba, cok farklı ve beni cok etkileyen bir rüya gördüm ve anlamını hiçbir yerde bulamadım, sizinle paylaşmak istiyorum. 18 yaşındayım ve üniversite’ye hazırlanıyorum. Şu an İstanbul’a geldim geçici bir süreliğine ama rüyamda yaşadığım şehir olan Mersin’de evimin bir iki kilometre yakınlarında bir yerde oluyorum. Hava aksam üstü gibi. Yolda yürürken bir anda gökyüzünde çok parlak bir şekilde yan yana iki yıldız görüyorum (denizin üstü hizasında). Sağdaki yıldız bayağı büyük iken soldaki küçük. Sanki bizim bayrağımızda hilalin yerine büyük yıldız varmış gibi düşünebiliriz.

Sonra büyük olan yıldız bir anda parçalanıp küçük yıldızlar oluyor ve hareket ediyorlar, dönüyorlar, güzel ve etkileyici hareketler yapıyorlar, parlak bir şekilde. Sonra hemen birleşip yeniden büyük yıldız halini alıyorlar. Ama soldaki küçük olan sabit kalıyor. Sonra ben şaşkınlıkla izliyorum etrafımdaki insanlar da şaşkın bir halde bakınıyorlar. Bu hareketler baya devam ediyor. Bir süre sonra yanımdaki 3 katli evin 3. Katında balkonda cam silen kadına bağırıyorum “bu ne” diye soruyorum, o da açıklayamıyor. Rüya bu şekilde. Rüyanın ardından uyandım ve heyecanla İnternetten bir süre araştırdım, bulamadım ve şuan bu yazıyı yazıyorum. İnşallah hayırlı bir rüyadır. Yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler.

Rüyada yıldızların parçalandığını görmek yorumu

Ali merhaba, önce rüyada yıldız görmek sayfasını okumanı rica ediyorum, orada çok detaylı açıklama bulacaksın. Rüyada bir yıldızın parçalanması rüyayı gören insanın yaşadığı çevrede oradaki kişilerin hayatını önemli derecede etkileyecek önemli bir gelişme yaşanacağını simgeler.

Ancak yıldız parçalandıktan sonra küçük yıldızların oluşması, bu küçük yıldızların ahenkli bir şekilde hareket etmeleri, meydana gelecek bu önemli olayın insanların yaşamını olumlu etkileyeceğini, kişilerin yaşamlarının daha da uyumlu ve huzurlu hale geleceğini anlatmakta, bu küçük yıldızların birleşerek yeniden büyük yıldız haline gelmesi ise bir süre sonra her şeyin düzene girip, yaşamın olağan haline döneceğini anlatmaktadır.

Tüm bu olanlar sırasında soldaki yıldızın tek başına kalması büyük ihtimalle senin temsil etmekte, senin bu gelişemeler sırasında hareketsiz olacağını, olanları uzaktan izleyeceğini ifade etmektedir.

“Rüyada Yıldız Parçalanması” için bir yanıt

İyi günler rüyamda bahcedeyim eşim toprağı kazıyor birseylerle uğraşıyor hava sanki aydınlık gibiydi başta sonra ben gökyüzüne bakıyorum bir anda gozkyuzunde siyahlık oluşuyor bir kca yıldız görüyorum bir yildiz sanki parçalanıyor ama daha sonra gözlerimi kısarak bakıyorum milyonlarca yıldız görüyorum ve en az 15 20 tane yıldızın arka arkaya sıraya girdiğini görüyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir