Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Yıldız Yağmuru Görmek

Rüyada yıldız yağmuru neye delalet eder?

Rüyada yıldız yağmuru görmekBir yerdeyim ve geceymiş. Bir kız arkadaşımdan bana cep telefonuma Arapça ALLAH yazılı resimli mesaj gönderiyor. O esnada şiddetli rüzgar esiyor. Gökyüzüne bakıyorum binlerce yıldız ve birden sağanak yağmur gibi yağmaya başlıyor. Bakıyorum ki yağan eski (kuruş) madeni paralar. Bana hiç bir zararı dokunmuyor ama bütün yağan paralar yanımda küçük bir dağ şeklinde tane tane taşlara dönüşüyorlar. Şimdiden teşekkürler ağzınıza sağlık diyorum. 34, Kadın, Bekar, Çalışmıyor

Rüyada yıldız yağmuru görmek yorumu

Değerli okurum. Rüyada gece olduğunu görmek hayatınızda bir takım sorunlar yaşadığınızı, canınızın sıkıldığını, işlerinizin ters gittiğini simgeler. Ancak her şeye rağmen güçlü olmaya çalışın anlamındadır.

Rüyada mesaj aldığını görmek rüya sahibinin amaçlarına ulaşmak için sabırlı olması ve bir süre daha sıkı çalışıp sonucu beklemesi gerektiğine yorulur. Bu rüya öte yandan kişinin verdiği emeklerin Allah katında olumlu karşılık bulacağına ve onların boşa gitmeyeceğine ve hakkında müjdeler rivayet edilir. Rüyasında bir mesaj alan kişinin varsa borcu biter, günahı bağışlanır. İlahi bir mesaj almak ise İslami bakımdan çok çok hayırlı bir rüya olup ve rüyayı görenin tüm isteklerinin kabulüne, bugüne değin gerçekleşmesi için Allah’a dua ettiği her durumun gerçekleşeceğine ve kişinin bundan sonra yaşamında mutluluk, huzur, zenginlik ve bereketin sürekli olacağına rivayet edilir.

Rüyada Allah yazısı görmek en hayırlı rüyalardan biridir ve hayırlara işaret olup, maneviyat ve ilahiyat hakkındaki temiz duygularınızı ifade ederken aynı zamanda korunduğunuzu, bela ve musibetlerden uzak durduğunuzu / duracağınızı gösterir. Allah ismi, Yüce yaradanın 99 güzel isminden birincisi olup tüm isimlerin vasfını ihtiva eden öz adıdır. Kendinden başka ilah bulunmayan tek Allah yazısı, yazının görüldüğü yere, zaman göre önemli anlam taşır ve mutlaka dikkatle analiz edilmeli ve bu kıymetli rüyanın mesajından faydalanılmalıdır. Çünkü rüyada Allah lafzı görmek kolay kolay herkese kısmet olmaz. Bu rüyayı görenlerin huzur bulduğu, uyandıklarında kendilerini çok iyi hissettikleri bilinen bir gerçektir.

Rüyada yıldız görmek mutluluk, refah, bolluk, bereket anlamlarına gelir. Rüyada yıldızlar aynı zamanda şerefli bir insanla karşılaşmak işareti olabilir. Zaten günlük yaşamda yıldız gibi insan bu kavramı bunu temsil etmektedir. Gökten sağanak şeklinde yıldızların yağması ve bunların metal paraya dönüşmesi ise kısa bir süre daha maddi sıkıntı çektikten sonra feraha ereceğinizi, tüm sıkıntılarınızın son bulacağı güzel gelişmeler yaşayacağınızı simgelemektedir.

“Rüyada Yıldız Yağmuru Görmek” için bir yanıt

Rüyamda yıldızlar birden kaymaya başladı.sonra gökyüzünden düşmeden bulutlar küçük atlı suvarilere dönüştürme bulutların arayışında kayboldular ruyamda olayin sabaha karsi oldugunu hissediyorum lütfen yorumlayın merak ettim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir