Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Yıldızları Görmek

Rüyada yıldızları görmek ne demek?

Rüyada yıldızları görmekMerhaba, Dün gece rüyamda gökyüzünü gördüm, çok yakındı bana, yıldızların yarısı kahverengi tonunda, şekli bozuk, diğer yarısı ise parlaktı.

Yanımda ise olmasını en çok istediğim kişi vardı (gerçek hayatta çok dua ettim onun için fakat hakkımda hayırlı değil ki dualarımın kabul olmadığını düşünüyorum ). Fakat yıldızlara çıkmam için yardım eden de o kişiydi, “yıldızların yerlerini degiştirmeliyiz, belki diğerleri gibi parlar” dedim, yardım etti bana, onlara ulaştım, kahverengi yıldızı elime aldım ve yerini degiştirdim, önümüzde ise parlak yıldızlar vardı. Sizce bu rüya ne anlama gelmektedir.?

Rüyada yıldızları görmek yorumu?

Rüyada gökyüzü görmek veya gök ile konular görmek, en sık görülen rüyalar arasındadır ve derin anlamlar çıkabilir. Rüyada göğe yükseldiğini görmek o kimse şehadete ve bununla beraber şeref ve övgüye işarettir. Allah’ın (c. c. ) yardımıyla kurtuluşa erer, bir kimse rüyada gökte olduğunu görse, amir olur.

Rüyada yıldız görmek mutluluk, refah, bolluk, bereket anlamlarına gelir. Rüyada yıldızlar, şerefli bir insanla karşılaşmak işaretidir. Detaylı bilgi için rüyada yıldız görmek sayfasını ziyaret ediniz. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada yıldız görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Yıldızları Görmek” için bir yanıt

Rüyada asılmış insanlar görmek
Rüyamda camaşır asmış gibi insanları asmışlardı, bende bizi de asarlar diye çok korkuyordum, ellerimi açıyorum gökyüzüne bakarak “Allah’ım sen şükrümüzü arttır, sen her şeyin hayırlısını ver” diyorum ve birden bakıyorum yıldızlar böyle toplanıyor küre haline geliyor ve çok parlıyor, çok şaşırıyorum etrafımdakilere gösteriyorum ama onlar göremiyor, tekrar bakıyorum o küre daire haline geliyor ve içinde bebek sureti çıkıyor, ruh halim normaldi yani bir şey düşünüp uyumadım pek. 23, Kadın, evli, ev hanımı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir