Rüyada Yıldızların Birleştiğini Görmek

Rüyada yıldızların birleştiğini görmek neye delalet eder?

İsmim Asil, evli ve iki çocuk babasıyım, yaşım 41. Hayatımı Almanya’da sürdürüyorum. Sitenize birkaç kez rüyalarımı yazmış ve her seferinde sizlerden yorumlanmış olarak yanıt aldım. Tekrar verdiğiniz emek için size çok teşekkür ederim. Dün gece görmüş olduğum rüyamı mümkünse yorumlamanızı rica ediyorum.Rüyamda gece vakti bir arazide duruyorum, yanımda bir veya iki kişi olduğunu sanıyorum. Gece oldukça karanlık ama gökyüzü çok net ve Berrak bir şekilde gözüküyor. Ben gökyüzündeki yıldızlar seyrediyorum, hepsi çok parlak ve net bir şekilde yansıyor.

Rüyada yıldızların birleştiğini görmekSonra büyük bir Yıldız kümesinin gökyüzünün belirli bir yerinde diğer yerlerden sayıca çok daha fazla toplanmış olduğunu ve parlaklık acısından daha çok Işık saçtıkları benim dikkatimi çekti. O an çogunlukta olan ve diğerlerinden daha fazla parlayan yıldızlar hareketlenmeye ve bir şekil almaya başladılar. Ben yanımdakine yıldızların bir şekil almaya başladığını söyledim ve parmağımla büyük bir hayret ve heyecanla gösterdim. Sonra yüzlerce yıldız dev bir Kuş şeklini aldı ve mükemmel, çok Berrak bir şekilde parlayarak aynı bir kuşun uçtuğu gibi dev kanatlarını çırparak uçmaya başladı.

Gökyüzünde benim bulunduğum yerin (Yaklaşık 1000 metre yükseklikte) üzerinde büyük daireler çizerek uçmaya başladı. Gittikçe yükseklik mesafesini alcaltmaya ve bana yaklaşmaya başladı. Ben sağ kolumu havaya kaldırdım ve sağ avucumu açarak ona dokunma hissi ile biraz bekledim. O dev kuş şeklini alan ve mükemmel parlayan yıldızlar bana doğru iyice alçalıp yaklaştı ve benim havadaki sağ elime arka kanadını güçlü bir şekilde değdirdi ve tekrar göğe doğru uçtu. Bundan sonrasını hatırlamıyorum. Umarım hayırlı bir rüyadır. Şimdiden teşekkür ederim. , berrak gökyüzü, Selametle. Rüya temaları : Yıldızlar, Yıldızların birleşmesi, Yıldız kümesi, dev bir Kuş, büyük daireler.

Rüyada yıldızların birleştiğini görmek neye yorumlanır?

Çok net ve berrak gökyüzü ve parlak yıldızlar, ferahlık, özgürlük, sıkıntılardan uzaklaşmak anlamı taşır. Aynı zamanda rüyada yıldız görmek; mutluluk, refah, bolluk, bereket anlamlarına gelir. Rüyanızda gördüğünüz parlak ışık saçan yıldız kümesi sizi veya ailenizi simgelemektedir. Size ve aileniz o yıldız kümesi gibi çevrenize ışıklar saçan, etrafı aydınlatan kimi meziyetlere sahipsiniz ve çevreniz sizin etrafınızda toplanacaklar, sizin aydınlık yüzünüzden yararlanmak için. Yıldızların dev bir kuş şeklini alıp uçması, sizin veya ailenizin yaşayacağı değişimi simgelemektedir, o gün geldiğinde sizde günlük yaşamın çemberinden çıkıp pek çok şeyi aşacaksınız. Sonuç olarak rüyanız çok hayırlı mesajlar vermektedir. Rüyada birleşme, bir araya gelme, birleşme, toplanma, tekrar toplanma, anma toplantısı, uzlaşma var olan yasalara uymak gerektiğini, geçmişten gelen alışkanlıkların bazılarını terk etmek gerektiğini ifade eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada yıldız görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

12 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir