Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Yıldızların Birleştiğini Görmek

Rüyada yıldızların birleştiğini görmek neye delalet eder?

İsmim Asil, evli ve iki çocuk babasıyım, yaşım 41. Hayatımı Almanya’da sürdürüyorum. Sitenize birkaç kez rüyalarımı yazmış ve her seferinde sizlerden yorumlanmış olarak yanıt aldım. Tekrar verdiğiniz emek için size çok teşekkür ederim. Dün gece görmüş olduğum rüyamı mümkünse yorumlamanızı rica ediyorum.Rüyamda gece vakti bir arazide duruyorum, yanımda bir veya iki kişi olduğunu sanıyorum. Gece oldukça karanlık ama gökyüzü çok net ve Berrak bir şekilde gözüküyor. Ben gökyüzündeki yıldızlar seyrediyorum, hepsi çok parlak ve net bir şekilde yansıyor.

Rüyada yıldızların birleştiğini görmekSonra büyük bir Yıldız kümesinin gökyüzünün belirli bir yerinde diğer yerlerden sayıca çok daha fazla toplanmış olduğunu ve parlaklık acısından daha çok Işık saçtıkları benim dikkatimi çekti. O an çogunlukta olan ve diğerlerinden daha fazla parlayan yıldızlar hareketlenmeye ve bir şekil almaya başladılar. Ben yanımdakine yıldızların bir şekil almaya başladığını söyledim ve parmağımla büyük bir hayret ve heyecanla gösterdim. Sonra yüzlerce yıldız dev bir Kuş şeklini aldı ve mükemmel, çok Berrak bir şekilde parlayarak aynı bir kuşun uçtuğu gibi dev kanatlarını çırparak uçmaya başladı.

Gökyüzünde benim bulunduğum yerin (Yaklaşık 1000 metre yükseklikte) üzerinde büyük daireler çizerek uçmaya başladı. Gittikçe yükseklik mesafesini alcaltmaya ve bana yaklaşmaya başladı. Ben sağ kolumu havaya kaldırdım ve sağ avucumu açarak ona dokunma hissi ile biraz bekledim. O dev kuş şeklini alan ve mükemmel parlayan yıldızlar bana doğru iyice alçalıp yaklaştı ve benim havadaki sağ elime arka kanadını güçlü bir şekilde değdirdi ve tekrar göğe doğru uçtu. Bundan sonrasını hatırlamıyorum. Umarım hayırlı bir rüyadır. Şimdiden teşekkür ederim. , berrak gökyüzü, Selametle. Rüya temaları : Yıldızlar, Yıldızların birleşmesi, Yıldız kümesi, dev bir Kuş, büyük daireler.

Rüyada yıldızların birleştiğini görmek neye yorumlanır?

Çok net ve berrak gökyüzü ve parlak yıldızlar, ferahlık, özgürlük, sıkıntılardan uzaklaşmak anlamı taşır. Aynı zamanda rüyada yıldız görmek; mutluluk, refah, bolluk, bereket anlamlarına gelir. Rüyanızda gördüğünüz parlak ışık saçan yıldız kümesi sizi veya ailenizi simgelemektedir. Size ve aileniz o yıldız kümesi gibi çevrenize ışıklar saçan, etrafı aydınlatan kimi meziyetlere sahipsiniz ve çevreniz sizin etrafınızda toplanacaklar, sizin aydınlık yüzünüzden yararlanmak için. Yıldızların dev bir kuş şeklini alıp uçması, sizin veya ailenizin yaşayacağı değişimi simgelemektedir, o gün geldiğinde sizde günlük yaşamın çemberinden çıkıp pek çok şeyi aşacaksınız. Sonuç olarak rüyanız çok hayırlı mesajlar vermektedir. Rüyada birleşme, bir araya gelme, birleşme, toplanma, tekrar toplanma, anma toplantısı, uzlaşma var olan yasalara uymak gerektiğini, geçmişten gelen alışkanlıkların bazılarını terk etmek gerektiğini ifade eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada yıldız görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Yıldızların Birleştiğini Görmek” için 14 yanıt

Rüyada gündüz vakti yıldız görmek
Ben Elif. Gece uyumadan önce proje hakkında birşeyler düşünüyordum. Öğrenciyim ben. Rüyamda gökyüzünde gündüz vakti 2 yıldız vardı. Kollarını görebiliyordum rüyamda yıldızların. Bunu yorumlar mısınız? Yıldızlı kısmı böyle rüyamın.

Rüyada yıldızların uçurtma şeklinde dizildiğini görmek
Gece rüyamda çalıştığım iş yerindeyim, gök yüzüne bakıyorum ve yıldızlar birleşmiş kocaman, çok parlak ve uçurtma gibi bir şekil oluşturmuşlar. Sonra şirketten bir kız geliyor odaya, o geldiği anda gökyüzü birden aydınlanıyor yıldızlar kayboluyor. Sonra camdan tekrar bakıyorum yıldızlar aydınlık gökyüzünde uçuşuyor, hareket ediyor.Yorumlayabilirseniz çok sevinirim. Çok teşekkür ederim şimdiden.

Talha selam,
Görmüş olduğun rüya muhteşem güzellikte mesajlar vermekte ve önünde bereket dolu bir dönem başladığımı temsil etmektedir.
Not: lütfen böyle kıymetli rüyaları daha detaylı olarak rüya gönder sayfasından gönderin.

Merhaba bu rüyayı az önce gördüm ve tuhaflığından dolayı hemen yazmak istedim.biraz uzun bir rüya.
Ama ilginç olan yıldızlı kısmını anlatayım sadece. Rüyamda insanlar kalabalık bir şekilde akşam vakti gökyüzüne bakıyor. Ben de merak edip bakınca yıldızların yuvarlak olan ayın sağına ve soluna tek sıra halinde dizildiğini görüyorum.çok kısa bir süre sonra yıldızlar üstümüzde hızlı bir şekilde uçuşmaya başlıyorlar üstümüzden geçerken tuz olup yere dökülüyorlar. Avcumu açıp uzattığımda yıldız tuzu elime geliyor insanlar etrafımda herkes tutsun o tuz şifalı diye bağrışıyorlar. Akşam olduğu için kimse göremiyor ama ben elimi nereye uzatsam elime yıldız tuzu geliyor.avcum dolunca ordan gidecek oluyorum. Herkes benden tuz istiyor ama vermiyorum. Sadece bir kadın kucağındaki bebeği için isteyince ona veriyorum. Bebeğin ağzında da tuz olduğunu görmeme rağmen parmağımın ucuyla iki defa bebeğe de tuz veriyorum. Kendim tadıp tatmadığımı hatırlamıyorum. Ancak bu tuz bana lazım diyerek ordan uzaklaşıyorum.

Gündüz vakti yıldızlar birleşerek soru işareti şeklini aldılar ve çok parlaktilar.sadece onu görüp uyandım.lütfen bana anlamını söylermisiniz.iki gündür unutamıyorum sürekli aklıma geliyor normalde pek hatırlamam rüyalarımı ama bu beni etkiledi.

Sayin site yetkilisi. Ruyamda buyuk bir toplantinin icinde iken acik havada ay o kadar parlak ki gozumu aldi, birden bulutlar azaldi dagildi ve yildizlar hizli bir bicimde ayla beraber hareket etmeye basladi, gokte yildizlar aslan seklini aldi, sonrasinda hemen yengec oldular.

Merhaba ben rüyamda küçük küçük ama çok parlak yıldızların ilerleyerek hayvan şekilleri oluşturduklarini gordüm.

Merhaba.. Ben çok etkilendiğim rüyayı paylaşmak istiyorum. Eşim yanımda yok rüya da çalışanları var muhteşem doğa olayları olmaya başlıyor bi grup ufak kuş neydi cinsi bilmiyorum ama kucucukler 100 tane kadar beraber ucuyorlar grup halinde gökyüzünde binlerce yıldız ışıl ışıl hepsi ama nasıl parlak nasıl güzel uzun süre dünyanın dönme hizindan daha hızlı bir şekilde dönüyorlar hatta çoban yıldızı içlerinde cook büyük ve bembeyaz diğerleri sarı o kadar Sahaneler ki anlatamam. Kuş grubu sürekli olarak uzerimden uçuyor hatta bi tanesi önündeki yaprak birikintisine saklanıyor diyorum ki yüce Rabbimin korkusu onu nasıl etkiliyor ki minicik haliyle saklanıyor bide biz İnsanoğluna bak korktuğumuz hiç birşey yok. Çok etkilendim hersey korkutucu ama mukemmeldi.

Merhaba,ben rüyamda bir balkonda bütün aile toplanmış oturuyoruz. Sonra ben gökyüzüne bakıyorum yıldızlar bir araya gelerek bir kuşu daha doğrusu kuşları oluşturuyor. Ben de aileme gökyüzünü işaret ediyorum bakın diye hepsi oraya bakıyo. Sonra o kuşlar bütün her yeri aydınlatıyo ve gökten ellerinde balonlarla genç kızlar süzülüyo aşşağı doğru inerken bizim balkona köpükten yapılmış harfler atıyolar sonra bende bunlar ne diye soruyorum okullar kapandı diye bir etkinlik düzenledik dedi ve rüyamdan uyandım. Lütfen rüyamı yorumlayın ne anlama geldiğini çok merak ediyorum.

Merhaba, ben rüyamda gece vakti birden bire cama çıkıyorum ve şu an ayrılmak üzere olduğum eşimi araba ile evimin önünden bana bakarak araç ile geçtiğini gördüm, sonra gökyüzüne bakıyorum bir yıldız kümesi, büyük ve küçük yıldızlardan oluşuyor ama küme şeklinde ve çok aydınlık sonra birden yıldızlar aşağı doğru kaymaya ve kaybolmaya başladılar ve bir anda kayboldular. İçeri girdim ve tekrar baktım tekrar gökyüzündeydi yıldızlar bir süre baktım tekrar aşağı doğru aynı anda kayboldular büyük bir güneş şeklinde gibiydiler. Çok etkilendim lütfen rüyamı yorumlar mısınız?

Merhaba ben rüyamda gece gökyüzüne bakıyordum sağımda bir ev solumda bir ağaç vardı ben tam aradaydım yıldızlar o kadar çoktu ki bir ara ağacın dallarından görûş mesafem azalsada sonra yine gördüm çok fazlaydılar ve sürekli durmadan hareket ediyorlardı şekil değiştiriyorlardı ve sonra birden üçgen oldu ben yakınlaştım yani birden gözlerimin önüne geliverdi o üçgenin içi yeşil seccade ve yeşil halı vardı bunların üzerinde namaz kılan bilhassa secde eden erkek topluluğu gördüm bu rüyanın tabşri nedir acaba bilgilendirebilir misiniz

Kolay gelsin ben rüyamda birinin uçtuğunu gördüm.Elimde ip vardı ve o kişiyi tanımıyordum.O kişiyi tutuyordum.Sonra uçmasını engellemek için bir dua geldi.Zamanında okuyamadığım için o kişi uçtu.Akşam zamanıydı ve Küçük yıldızların değişik şekiller aldığını gördüm.Rüyam belki size saçma gelicek ama ayrıca rüyamda çok korktum sebebini bilmiyorum.Yorumlarsanız çok sevinirim

Sevdiğim ile bizim bir tanıdığımızın evinde balkona çıkmışız yıldızları seyrediyoruz. Büyük güzel bir dağ var ayrıca, arkasından da güneşin kızıllığı vuruyor dağ çok güzel parlıyor. Fotoğraflar çekiyoruz. Sonra gök yüzüne bakıyoruz, parlak parlak birçok yıldız var. Sonra yıldızların arasında bağ oluşuyormuş gibi görüyorum, en solda afrika kıtası haritası çiziliyor, ortada asya vardı sanırım ve sağda da ikisinin birleşimi ya da başka bir kıtanın çizgisi vardı.
Teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir