Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Yıldızların Düştüğünü Görmek

Rüyada yıldızların düştüğünü görmek ne demektir?

Rüyada yıldızların düştüğünü görmekMerhaba, ben nişanlı bir kızım. Rüyamda gokyuzundeki bütün yıldızların yere düştügünü ve yerde alev aldıgını gordum, bu rüyayı daha önceden de gormustum aynı ruyaydı ama bu sefer elımde küçük erkek çocuğu vardı, onu korumaya calısıyordum. Yorumlarsanız çok sevınırım, sımdıden tesekkurler.

Ana unsurlar: yıldızlar, yıldız düşmesi, erkek çocuk

Rüyada yıldızların düştüğünü görmek nasıl yorumlanır?

Rüyanız maalesef pek olumlu mesajlar vermemektedir. Dikkati elden bırakmamanızı, çevrenizdeki tehlikelere karşı uyanık olmanızı işaret etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada yıldız görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Ancak elinden tuttuğun erkek çocuk iyi şeylere delalet etmekte ve hayatta her zaman seni korumak ve sana destek olmak isteyecek dostların, yakınların olduğunu göstermekte ve senin bu dostlarının varlığını bilmenin huzurunu yaşayacağını belirtmektedir.

“Rüyada Yıldızların Düştüğünü Görmek” için bir yanıt

Bu sabah rüyamda, gökten yanarak, ama daha çok siyah dumanlar çıkararak düşen bir yıldız gördüm. Şekli düşerken bile bildiğimiz manadaki yıldız şekliydi ve çok belirgin ve üzerinde herhangi bir yanma ya da parçalanma durumu yoktu..sonra toprağa doğru düştü. 44, Erkek, Evli, Çalışmıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir