Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Yıldızların Hareket Ettiğini Görmek

Rüyada yıldızların hareket etmesi neye işarettir?

Rüyada yıldızların hareket ettiğini görmekRüyamda yıldızlar hareket ediyordu ama yıldız kayması gibi değil, yavaşça ilerliyorlardı. Ve uzun süredir rüyalarımda köpek tarafından kovalanıyorum, büyük ve güçlü köpekler tarafından. En son gördüğüm rüyada köpek saldırırken yavrusunu da görmüştüm, bana saldırmayı bırakmıştı yavrusuyla ilgilenmişti.

Bu seferde büyük güçlü bir köpek görüyorum ama sanırım bağlıydı, oradan uzaklaşıyorum, kurtuluyorum ondan, sonra eve doğru giderken biraz güçsüz siyah bir köpek var, onun önünden geçiyorum, koşarak geçiyorum köpekte koşuyor peşimden bir yerde duruyor. Sonra dönüp köpeği tahrik ediyorum güçsüz olduğunu bildiğim için, sonra evimin oraya kadar geliyor sonra yavrusu çıkıyor köpeğin, köpekte siyahtı yavrusu da siyahtı. 17 Erkek Bekar Öğrenci

Rüyada yıldızların hareket ettiğini görmek yorumu

Rüyada yıldızları hareket ettiğini görmek görülen hareketin durumuna göre yorumlanır ve düzenli bir şekilde aynı sürat ile hareket etmeleri önünüzde aydınlık, güzel ve bereketli geçecek günlerin yaklaştığını simgelerken, yıldızların düzensiz bir şekilde hareket etmeleri ise aydınlığa ulaşmak için daha yapmanız gereken bazı şeyler olduğunu ya da bazı şeylerin düzene girmesini beklemek gerektiğini temsil eder.

Rüyanızın esas önemli unsuru ise köpek tarafından kovalanmak veya köpek saldırısı görmektir. Çünkü bu rüyaları sık sık görüyorsunuz. Aynı rüyayı tekrar tekrar görmek o rüyanın çok önemli bir anlam taşığını veya sizin bu mesajı anlamadığınızı gösterir. Lütfen köpek rüya yorumu sayfasını dikkatle okuyun.

Rüyada bir köpek tarafından kovalanmak rüya sahibinin hayatta yönünü kaybettiğini ya da hatalı bir yönde ilerlediğini gösterirken, bir dostunun onu doğru yola yönlendirmeye çalıştığını temsil eder. Rüyada korkulan, size saldıracağını düşündüğünüz, siiz kovalayan köpek aslında size yardım etmek isteyen bu dost insanı temsil etmektedir. Çünkü köpek dost demektir.

Rüyada köpek saldırısı görmek rüyayı gören kişinin yaşamında bir takım ekonomik zorluklar olduğunu veya dostluk reddedilmesi anlamına gelir. Bu rüya size iyi arkadaşlar bulmanızı tavsiye ediyor da olabilir.

“Rüyada Yıldızların Hareket Ettiğini Görmek” için bir yanıt

Merhabalar. Gece gordugum ruyam biraz karisik ama cok etkilendigim bir ruya oldu. Ailem ile hic bilmedigim bir yere gitmistik sanirim tatil icin. Ben disardayim annemle babam baska bir yere yemege gitmis. Bende birisiyle birlikte geziyorum. Birden gokyuzunde bir yildizin hareket ettiğini gordum ama kaymiyordu hareket ediyordu onu izlemeye basladim sonra o tek yildizin yanina birkac yıldız daha eklendi belli bir duzenle ayni yere hareket ediyorlardı ve sonradan hizlandilar. Gokyuzu hep yildiz doluydu ve cogu dans eder gibi hareket etmeye basladi. Bu guzel birsey olmali diye dusunup mutlu oldum. Sonra annemlerle kaldigimiz eve geldim. Yan dairedekilerden korktugumu hatirliyorum. Annemler hala gelmemis annemi ariyorum aciyor nasilsin diyor iyiyim de neredesiniz diyorum bambaska bir yer soyluyor neden gelmediniz diyorum kapini kitle uyu diyor ama sesi cok kotu. Anne iyi degilsin diyorum beni arama artik diyip telefonu kapatiyor babami ariyorum acmiyor mesaj atiyor suan konusmak istemiyorum lutfen arama artik diyor. Aglamaya basliyorum yan daireden bir kadin cikip bagiriyor kocasinin geldiginde beni gormemesini ve susmam gerektiğini yoksa beni oldurecegini soyleyerek tehtit ediyordu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir