Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Yıllar Sonra Ölmüş Babayı Görmek

Rüyada yıllar sonra ölmüş babayı görmek neye işaret eder?

İyi günler, yıllar sonra ilk kez ölmüş babam rüyama girdi. Kahvaltı hazırlamayı teklif ettim ama sadece “Bir kahve yap da içeyim”dedi. Bu ne anlama geliyor yardımcı olur musunuz? Neriman Öcal.

Rüyada yıllar sonra ölmüş babayı görmek nasıl yorumlanır?

Rüyanızın açıklaması hakkında geniş bilgi rüyada ölmüş babayı görmek sayfasında bulunmaktadır, lütfen inceleyiniz. Rüyanın ana unsuru rahmetli babanızı görmek yardımcı unsuru ise ona kahvaltı teklif etmenizdir.

Sayfada anlatıldığı gibi bu rüyayı gören insanın rahmetli babasından almış olduğu özel değerleri farkında olmasını ve ona göre davranmasını işaret eder. Bu rüya öte yandan babanızın size bıraktığı bu kıymetli değerler için babanıza müteşekkir olduğunuzu, onu çok sevdiğinizi ve özlediğinizi gösterir. Onu yıllar sonra rüyada görmeniz ise sizin şu anda büyük bir üzüntü içinde olduğunuza işaret olabilir çünkü bu rüyalar kişinin umutsuz veya üzgün olduğu dönemlerde sık görülür ve rüyayı görenin canlanmasını, kendini güçlü hissetmesini sağlar.

Ona kahvaltı teklif etmeniz ise aslında sizin kendinizi iyi hissetmek arzunuzu göstermektedir.

“Rüyada Yıllar Sonra Ölmüş Babayı Görmek” için 3 yanıt

Merhaba, rüyamda babamı bize gelmiş kardeşlerim annem otururken gördüm, babama sarıldım “babacım saçların neden döküldü” dedim oda “uzak yoldan geldim, ondan döküldü” dedi, daha sonra babama çay verirken gördüm kendimi, ne anlama geliyor acaba ?

Rüyam da ölen babamı başka birisi olarak gördüm babam vefat edeli 10 sene oldu, rüyamdaki tanımadığım kişiyi babam olarak gördüm fakat 15 sene görmedim diyorum abimin eşine yengeme yani, çok teşekkür ederim şimdiden
kuaför mustafa, 26, Erkek, Bekar, mutluyum

Rüyada ölmüş babayı görmek, rüyanızda ölen baba, ölmüş babayı görmüş olmanız, babanızdan aldığınız, sizi özel kılan değerleri simgelerken bu kıymetli değerlerin farkında olmanız ve ona göre davranmanız gerektiğine işaret ederken, rüyada vefat etmiş babayı görmek aynı zamanda sahip olduğunuz özellikler için sevgili babanıza müteşekkir olduğunuzu, onu çok sevdiğinizi ve özlediğinizi ifade eder. Bu özellikle kişinin umutsuz veya üzgün olduğu dönemlerde kişinin canlanmasını, kendini güçlü hissetmesini saplayan latif ve değerli bir rüyadır.
Rüyanızda babanızı başkası gibi görmeniz, ondan aldığınız değerlere karşı bir yabancılaşma içinde olduğunuzu gösterir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir