Kategoriler
Sayılar

Rüyada Yirmi Altı Görmek

Rüyada yirmi altı sayısı neye işarettir?

Rüyamda ülkede savaş çıkmıştı, yeniden askere yazıldım ve gönüllü olarak  cepheye gittim, askerde komando idim ve çatışmanın ortasındaydım. Tam 26 düşman askeri öldürdüm sonra da beni öldürdüler, bu ne demek?

Rüyada yirmi altı görmek yorumu

Hamit selam, rüyada ülkede savaş çıktığını görmek ülkede fitne ve fesat çıkacağına veya veba, kolera gibi salgın bir hastalık meydana geleceğine ya da sel deprem gibi bir felaket çıkacağına işaret eder. Gerçekte askerliğini yaptığı halde yeniden askere gitmek hayallerinize ulaşmak için gittiğiniz yolda bir mola verdiğinizi veya duraksadığınızı, derhal yeniden çalışmaya başlamanız gerektiğini simgeler, bakınız rüyada asker görmek sayfası.

Rüyada düşman öldürmek rüya sahibinin girdiği mücadeleyi kazanacağına işaret ederken öldürdüğü düşman askeri sayısının 26 olması toprağın önemini, ona sahip çıkmak gerektiğini anlatmaktadır. Rüyada yirmi altı sayısı toprağı işaret eder ve 26 görmek aynı zamanda var oluşu simgeler. Rüyanın sonunda öldüğünü görmeniz ise şu anda sizi üzüntüye sokan, karamsarlığa iten bir durumu temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir