Kategoriler
Sayılar

Rüyada Yirmi Görmek

Rüyada yirmi sayısı görmek ne demek?

Rüyamda yeni doğan bir bebek gördüm ama kimin bebeği olduğunu bilmiyorum ve benim de değildi. Sonra orada olan birisi bu bebeğin 20 gün sonra öleceğini söyledi, bu neye delalet eder? Ben 21 yaşında, bekar, çalışan bayanım, evliliği düşündüğümüz ciddi bir ilişkim var. Teşekkürler yorumunuz için.

Rüyada yirmi görmek yorumu

Gamze selam, rüyada yeni doğan bir bebek görmek rüyayı gören kişinin sıkıntılarından kurtulmak için önüne yeni bir başlangıç fırsatı çıktığını anlatırken bu rüya aynı zamanda bu yeni başlangıcın akabinde göstereceği çabaların karşılıksız kalmamasına, sıkıntılarının yakında bitmesine, kendini sanki yeniden doğmuş gibi hafif ve rahatlamış hissetmesine alamet eder.

Ancak o bebeğin yirmi gün sonra öleceğinin söylenmesi ise aslında sizin bu güzelliklere kavuşmak için çevrenizdeki kötülüklere karşı daha dikkatli olmanız gerektiğini işaret etmektedir. Rüyada yirmi sayısı görmek ihanet, aldatma ve gizli içgüdüleri simgelerken rüyada 20 görülmesi aynı zamanda gerçek yaşamınızdaki bir duruma, bir olaya farklı bir bakış açısıyla bakmanız gerektiği yönünde uyarıcı mesaj olabilir.

“Rüyada Yirmi Görmek” için 7 yanıt

Rüyada saat seçmek
Elinde yüzlerce saat olan bir şahıs geldi ve bana “birisini seç” dedi. Gözlerimi kapatarak elime bir saat aldım. Saatin üstünde 19. 20 yazıyordu. Ne anlama geldiğini sorduğumda ise gitti. Orada bulunan diğer insanlara saat seçtiriyordu. Biraz tedirgin olmuştum ama sorguluyordum acaba nedir diye. Rüyamda haber alacağıma yorumladım. Rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim inanın ki çok merak ediyorum. Şimdiden teşekkürler.

23 yaşındayım , bekarım, öğrenciyim, Rüyamda bir adreste 20 numaralı daireyi arıyordum, apartmanı buldum, zile bastım, kapı açıldı, kaçıncı kat oldugunu bilmedim için asansöre binmedim, dar ve dört kişilik yangın merdiveni gibi merdivenler bir kaç kat çıktım bina içinde bi an kaybolur gibi oldum sonra 23-22-21 kapıyı gördüm ve 20 numaralı kapıyı çaldım bir kadın açtı ama yüzünü ve rüyanın devamını hatırlıyamıyorum.

ben ruyamda annemle alisveris yapiyordum sonra kendi kendime diyorumki 77 liram kalmis kapidan cikiyoruz annem parasi kalmadigni soyluyor bende teyzemden 50 lira al diyorum oda yok bi 20 lira alim diyor sonunda zaten 313 liram vardi kenarda diyor.

Ben ruyamda öluyordum ve ruhum bedenime diyordu ki kalk sen simdi ölmemelisin namaz kilman lazim daha haca gitmedim cocugunu kime birakacan diye soylrniyordu 20sonra öleceksin denildi bana yorumu alabilirmiyim birgun bitti kaldi 19 gun cvp bekliyorum lutfen

Rüyamda hoşlandığım kişi sınavdan 20 aldığını söyledi tekrar hazırlanacağını söyledi

Rüyamda bir şeker kasesi gördüm içinde renk renk şekerler vardı ama mor renkliler çoğunluktaydı. Ben hangi şekeri seçeceğim konusunda çok kararsız kalıyordum. Ben kararsız kararsız tabağa bakarken önceden sevdiğim bir erkek gelip önüme düşen saçlarımı kulağımın arkasına koyup ne yaptığımı sordu. Bana bunu yapması beni sinirlendirdi ama hiçbir şey demedim. Sonra şeker kasesinden bir tane pembe şeker seçip ağzıma attım. Sonra uyandım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir