Kategoriler
Sayılar

Rüyada Yirmi İki Görmek

Rüyada yirmi iki sayısı ne demektir?

Normalde dedem 9 sene önce vefat etmişti, rüyamda dedem yaşıyor ama hasta yatıyor, ben ağlıyorum ve bana öldüğünü söylüyorlar, tansiyonu yükselmiş ondan ölmüş. Ben ölçülen tansiyona bakıyorum 22 çok net görüyorum, uyanıyorum.

Rüyada yirmi iki sayısı görmek yorumu

Derya selam. Gördüğün rüyanın ana teması ölen dedenin yeniden öldüğünü görmek olup bunun manası gerçek hayatında akıl danışmak, bilgisinden faydalanmak istediğin, güvendiğin birinden / birilerinden beklediğin ilgiyi bulamadığını, bir hayal kırıklığı yaşadığını anlatmaktadır. Öte yandan rüyada tansiyon görmek sayfası da ilginizi çekebilir.

Rüyada yirmi iki sayısı ruhsal güçler ve bilgi simgesidir. Rüyada 22 görmek ayrıca hedef odaklı ve pratik olduğunuzu gösterir.

“Rüyada Yirmi İki Görmek” için 11 yanıt

Ben rüyamda annemlerde yatıya kalmış misafirim, gece susuyorum su içmek için buzdolabının kapısını açtığımda bozulmuş son kullanma tarihi geçmiş çok miktarda bir litrelik sütler görüyorum ve sonra bunları sayıyorum, hatırladığım rakamlar ve ben bunları bir kaç kez tekrarladım özellikle 22 yi çok tekrarladım, rakamlar şunlar: 22.36.3.12.2012.44.46.62.64

Rüyamda okuldayken hocam bana “camiye git bana 22 tane tespih getir” dedi, bunun anlamını öğrenmek istiyorum.

Rüyamda evin kapısına gidiyorum yanima bir adam geliyor ve bana bir şifre vereceğini söylüyor bir kutu açıyor içinde 22 sayısını ve D harfini görüyorum sonra adam gidiyor ben eve giriyorum

Merhaba ben enes cezaevinde olan babam aprtmanın içinde bize önce (sanırım yanlışlıkla) 22000 gün sonra gelicem diyor sonrada 22 gün sonra gelicem diyor bunun anlamı nedir acaba çok korkuyorum lütfen çabuk cevap verin admin.

Lutfen cevaplar misiniz? ben ruyamda akvaryumumuzdan 22 tane balik disariya ziplayarak yere atlayip boguluyorlardi, sizce ne anlama geliyor?

Rüyamda 22 numaralı kapıyı çalıyorum. Arkadaşım açıyor kapıyı. Normalde kapı numarası farklı ve ben onunla görüşmüyorum. Içeri giriyorum evini geziyorum. Evin dekorasyonunu beğenmedim koltuğu değiştir falan dedim. Bu rüya nasıl yorumlanır? Ben 22 sayısına takıldım ama bütüne mi bakmak lazım?

Meraba rüyamda telefona mesaj geliyodu ve 22 MB internet kaldığı yazıyordu. Çok net görünüyordu 22. Sonra uyandım.

Rüyamda sınıftaydım sınav oluyorduk ama arkadaşımla sınıfa geç gitmiştik ve çoktan sıramıza sınav kağıtları konulmuştu arkada ki çocukta benim sınav kağıdıma ismimi soy ismimi yazmış ve sınav kağıdının bir yerlerine 21+1=22 yazmış ve bir kaç yere de 22 yazmış dönüp arkama 22 neden yazdın diye sorduğumda bana cevap vermeden sadece gülüyordu.

Karşımda bir takvim vardı. Kafamı takvimden kaldırınca heryerde 22 Haziran yazıyordu. Sanki kötü birşey olacakmış gibi hissediyorum. Bu konuda en yakın arkadaşımı uyarmak istiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir