Kategoriler
Sayılar

Rüyada Yirmi Sekiz Görmek

Rüyada yirmi sekiz sayısı neye delalet eder?

Rüyamda bir ucubeye ates ediyorum, o da bana yaklasirken bunun faydasiz oldugunu söylüyor, beni pencereden atmaya götürüyor ve yürürken bana kiyamet gününe 28 gün kaldigini söylüyor. Pencere kenarina vardigimizda ben onu itiyorum düşüp ölüyor.

Rüyada yirmi sekiz görmek yorumu

Sezin merhaba, rüyada ucube birini görmek zihin gücü, yaratıcılık, gizli güçleri simgeler. Şuan güçlerinizi ve yaratıcı zihin gücünüzü kullanmadığınızı gösterir.Rüyada kıyametin yaklaştığını görmek zamanın önemine işaret eden, zamanı iyi değerlendirip fırsatları kısmetleri kaçırmamak gerektiğini hatırlatan önemli bir rüyadır ve rüyada geçen olaylar ve bu olayların sonucuna bakarak açıklamak gerekir. Gelişen olaylar sonucu ölüm, yok oluş olup olmamasına göre anlam değişir.

Rüyada 28, yirmi sekiz sayısı görmek üstün bilgi ve bilgelik temsil eder. Bilgi ve deneyimlerinizi etrafınızdakilerle daha fazla paylaşmanız gerektiğini işaret eder.

Rüyanın sonu ise bilgi ve tecrübenizle önünüzdeki bir sorunu çözüp rahatlayacağınızı temsil etmektedir.

“Rüyada Yirmi Sekiz Görmek” için 2 yanıt

her rüyamda 28 yaşımda ölüyorum, sebebi gereği yok, kendi cenaze törenimi 3. kişi gözünden izliyorum, ne bir ölüm stili nede bir konuşulan bir şey duyuyorum.

Hayır olsun, kendisini yetiştirmeye çalışan, bunda başarılı olan, etrafına faydalı olacak birisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir