Kategoriler
Sayılar

Rüyada Yirmi Üç Görmek

Rüyada yirmi üç sayısı neye çıkar?

Rüyamda hava alanında uçak bekliyorum ve biletim de saat 23.00 , koltuk numarası 23 yazıyor, elimde valizim ile 23 numaralı kapıya koşuyorum. Bu neye işaret?

Rüyada yirmi üç sayısı görmek yorumu

Ayşegül selam, gördüğün rüya gerçek hayatta yaşamında bir değişilik yapmak veya tatile çıkmak gibi bir isteğin olduğunu ancak bunu yaparken daha dikkatli davranman gerektiğini temsil etmektedir. Dilersen site arama yaparak rüyada hava alanı görmek, rüyada uçak beklemek, uçak bileti görmek, valiz taşımak manalarını da inceleyebilirsin. Bu rüya aynı zamanda 23 sayısına da güçlü bir şekilde işaret vermektedir.

Rüyada yirmi üç sayısı görmek iyileştirici güçleri ve nitelikleri temsil eder. Rüyada 23 aynı zamanda yaşamınızda daha duyarlı davranmanız gerektiğini işaret edebilir.

“Rüyada Yirmi Üç Görmek” için 5 yanıt

Rüyamada ceza evinde olan bir insanı gördüm, elinde takvim vardı, ayın 23’ündeydik ve “mahkemeye 23 gün kaldı” dedi, oysaki mahkemesine daha 32 gün vardı, neye işaret eder?

Rüyamda üç sene karşılıksız sevdiğim kişinin bana 23 diye mesaj attığını gördüm sadece 23 yazıyordu mesajda. Bu ne demek ?

Rüyamda işe gitmek için otobüs bekliyordum baya bekledikten sonra 23 numaralı otobüse bindim sonra uyandım

Sevdiğim ceza evinde ve bna mektup gonderdigi gece ruyamda yine bana mektup gelmişti ve üstunde sadece 23 yazıyordu bu neye işaret ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir