Kategoriler
Sayılar

Rüyada Yirmi Yedi Görmek

Rüyada yirmi yedi görmek ne demektir?

Rüyamda bir pet dükkanında yavru köpek alacaktım, yavruların boyunlarındaki tasmalarında 22, 25, 27 ve 66 sayıları vardı, ben 27 numara yazan yavru köpeği aldım. Bu neye işarettir?

Rüyada yirmi yedi görmek tabiri

Emrah selam, rüyada pet shop görmek içinde bulunduğunuz sorumlulukları temsil eder. Sizin sorumluluklarına sahip çıkan bir karaktere sahip olduğunuzu ve bu özelliğiniz ile her zaman başarılı ve mutlu olacağınızı gösterir. Pet shoptan hayvan almak alınan hayvanın karakteristik özelliği ile açıklanır ki siz yavru köpek alıyorsunuz bu konuda açıklamayı rüyada yavru köpek görmek sayfasında bulabilirsiniz.

Siz 27 numaralı yavruyu alıyorsunuz, bu durum 27 sayının anlamını işaret etmektedir. Rüyada yirmi yedi sayısı görmek ilkel arzular ve cinsel içerikli istekleri simgeler. Rüyada 27 sayısı aynı zamanda yaşamınızdaki kimi sıkıntıların yetersizlik duygusundan kaynaklandığını işaret edebilir. Öte yandan diğer numaralar yani 22. 25 ve 66 sayıları da hakkınızda önemli bilgi verebilir, lütfen sitede araştırın.

“Rüyada Yirmi Yedi Görmek” için 3 yanıt

Gece yatarken dua ettim sevdiğim bir oğlan kavuşaçakmıyım ne zaman felan gibi ilk ailemle bir yerdeyiz köpekler var ve gayet iyiler sonra biri bana doğru koşuyor baçağımı ısıracakken ben kaçırıyorum sonra bana bir arkadaşım sayılar diyo 27 ve 47 sayısını

Eve bi kargo geliyodu kargoyu açıyodum içinde bi kağıt vardı kağıdı açıyodum içinde 27 yazıyodu sonra dolmuşta yanımda bi kız vardı bana zorla telefon ve kağıt vardı kagıtta 27 yazıyodu ve haziranın 30 ve temmuzun 1 onde üniversite sınavına gireceğim

Hayirli aksamlar ruyamda eski sevgilim arabasinda 5 tane balon gördüm 4dü penbe ve ucuyordulari di arka koltukta 5si ise 27diydi ne Icin dedim dogum günü Icin denildigini rundum….je birsey daha sorcam lüften 2 kez mekkeyi (medineyi) gördüm ruyamda ne demek bunlar cok tsk ederim simdiden hayirli sabahlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir