Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Yirmilik Diş Görmek

Rüyada yirmilik diş görmek nedir?

Ben yarın dişçiye gideceğim ve bugün bir rüya gördüm. Rüyamda dişçiye gittim sağ arka yirmilik dişime iğne yaptı “uyuşması için biraz bekleyelim” dedi ve bende ağzımı açıp elimle bakayım dedim ve diş hemen çıktı, yirmilik dişim kolaylıkla cıkmış oldu. Acaba ne anlama geliyor cevabınızı bekliyorum.

Rüyada yirmilik diş görmek tabiri

Rüyada dişçiye gittiğini görmek uyanık yaşamınızda sizi rahatsız eden bir durumu ortadan kaldırmak için çaba sarf ettiğinizi simgeler. Bu ilişkiniz ya da sağlığınız hakkında bir konu olabilir.

Rüyada yirmilik diş görmek yeni ya da yeni ortaya çıkan bilgiyi gösterir. Kendiniz hakkında yeni bir şey öğreniyorsunuz anlamını taşır. Rüyada yirmi yaş dişlerini görmek, bir durum hakkında daha akıllıca hareket etmek, net olarak düşünmek gerektiğini işaret eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada diş görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Yirmilik Diş Görmek” için 2 yanıt

Merhaba, ben rüyamda alt ve üst olmak üzere 2 tane 20 lik dişimi çektim sizce bunun anlamı nedir? bir de girmem gereken önemli sınavlarım var bu aralar çok stresliyim. 20, Kadın, Bekar, Öğrenci

shady selam,
Diş rüyaları genellikle olumsuz şeylere işaret eder, makbul sayılmazlar ama yirmi yaş dişleri ayrı anlam taşır ve bir durum hakkında daha akıllıca hareket etmek, net olarak düşünmek gerektiğini işaret eder. Bu durum sanki senin gerçek yaşamında gireceğin sınav ve sonrası hakkında bilgi içeriyor gibi görünüyor:
Yirmilik dişlerini çekmen ise o durumun sona ereceğini ( tamamlanacağını ) ve yeni bir dönemi temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir