Kategoriler
Giyim Rüyaları

Rüyada Yırtık Çorap Görmek

Rüyada yırtık çorap görmek neye delalet eder?

Rüyamda yırtık çorap gördüm. Genellikle rüyalarım yüzde doksan olduğu gibi çıkar ama buna bir anlam veremedim, rüyamda eski sevgilim ve onun sevgilisi vardı, birlikte oturuyorduk onun sevgilisiyle çok güzel muhabbet ediyoruz.

Kız birden içeri gidiyor ve beni çağırıyor, “bir sergi hazırlayacağım adına da senin adını vereceğim” diyor. Eski sevgilimde kolunu omzuma atarak kendine doğru yaslıyor ben “ne yapıyorsun görecek” diyorum, “görsün, zaten ayrılmak istiyorum ama nasıl söyleyeceğim” diyor, ben ayaklarına doğru bakıyorum, renkli bir çorap var ve parmak kısımları ve altı sökük ve yırtık, içimden “yeni bir çorap mı alsam” diye geçiriyorum, ne anlam geliyor

Kimden: hayat
Cinsiyetiniz:Kadın
Yaşınız:38
Medeni Durumunuz:Bekar

Rüyada yırtık çorap görmek nasıl yorumlanır?

Hayat merhaba, rüyanızın iki ana unsuru vardır.

Birincisi eski sevgiliyi görmek olup, bu konuda detaylı bilgiyi eski sevgili  sayfasında bulabilirsiniz.

İkinci unsur ise eski sevgilinin ayağında gördüğünüz eski, altı sökülmüş çorap olup, Rüyada yırtık çorap, eski çorap, delik çorap görmek, giymek ya da giymiş birini görmek, yaşam konforunda bir kayıp, gerileme, kötüye gidiş ifade eder. Lütfen rüyada çorap görmek sayfasını inceleyin.

“Rüyada Yırtık Çorap Görmek” için 5 yanıt

merhabalar..rüyamda bir tanıdığımızın düğününe gitmek için hazırlanıyordum ancak çorap giyeceğim sırada çorabı kaçtı ve onu giymeyim dedim..Sonra bacaklarım çorapsızdı ve çorap bulmaya çalışıyordum.. Teşekkürler..

Rüyada alaca renkli çorap görmek
Merhabalar; Rüyamda yaklaşık 9 ay önce vefat etmiş olan babaannemi gördüm, kendisi bize kalmaya gelmiş ve akşam herkes odasına gidiyor, babaannem de bana alaca renkli çoraplarını çıkarmamı söylüyor ve bende iki çorabını da çıkarıyorum ama çıkardığım çorapların altından yine çorap giyinik olduğunu görüyorum.
Rüyamın tabirini arz eder iyi çalışmalar dilerim.

Rahmetli babaannenizi görmeniz hayra alamet olup sevilen birilerinin geleceğini veya sevdiğinizin birisinden iyi haberler almayı haber verirken onun çorabını çıkarmanız, Rahata ereceğine, sıkıntılardan kurtulmaya işaret etmektedir.
Çorabın altında bir çorap olması konusunda yorum yapamıyorum.

Yırtık çorap giymek
Bilmediğim bir evde yeni kalkmıştım ve kapı çaldı, açmaya gittim. Gelen kıza (tanımıyorum) eşim gibi davranıp içeri aldım ve çorabımı giymek için müsaade istedim. Çorap sepetinde bir yığın yazlık ince siyah çorap var ama hepsi kusurlu veya yırtıktı. Annem benim çorabı nereye koydu diye hayıflanırken amcam yanıma geldi. Ne sorduğunu anımsamıyorum ama cevaben “bu işlerle annem ilgilenir, ben sadece istediklerini gönderirim, neler yaptığını takip etmem” Sonra çorap sepetinden bir tane siyah çorap seçip giydim ama yırtıktı, bir tane daha alıp onun üstüne giydim, ayağımda açık yer gözükmüyordu ama ikinci çorap da kusurluydu. Sonra eşim olduğunu bildiğim kız (nişanlımda olabilir) Bırak bana ben yardım edeyim dedi. 36 yaşında bekar mühendisim.

Oğuzhan selam, rüyada evli olduğunu görmek hakkında lütfen evlilik sayfasını incele. Çorapların yırtık olmaları sayfada anlatıldığı gibi reel hayatta yaşam kalitende bir kötüleşmeye işaret olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir