Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Yırtık Çorap ve Siyah Tırnak Görmek

Rüyada yırtık çorap ve siyah tırnak görmek neye işarettir?

Günaydın, dün gece şöyle bir rüya gördüm; apart gibi bir yerde kalıyorum, erkek arkadaşımla bir kaç kız arkadaşımı tanıştırıyorum. bu kız erkek arkadaşımla şakalaşıyor, ben orada hafif bir kıskançlık hissediyorum. Kız ayağını erkek arkadaşıma uzatıyor ve çorabının baş parmak kısmının yırtıldığını gösteriyor gülüşüyorlar fakat kızın tırnağının simsiyah olduğunu gördüm.

Sonra bunlar ortadan kayboluyor. Ben yalnız kalıyorum onları aramaya çıkıyorum. Erkek arkadaşımın beni aldattığını düşünüyorum, her yere bakıyorum, onları bulamıyorum, aparta geri dönüyorum, sinirliyim nasıl oluyorsa bir yerden sanırım benden kaynaklanan bir hata ile yangın çıkıyor, ben yangını söndürmeye çalışırken sağ elime bir çalı süpürgesi alıyorum, onunla söndürmeye çalışırken kapıya ateş geliyor ve yangın daha da büyüyor, imdat yardım edin falan diye bağırıyorum herkes yardıma koşuyor. Sonra bana bu durumun çok masraflı olacağını söylüyorlar. neye üzüleceğimi şaşırıyorum. bu şekilde uyandım.. değerli yorumunuzu bekliyorum.

Rüyada yırtık çorap ve siyah tırnak görmek neye yorulur?

Rüyada erkek arkadaşını görmek onunla uyanık yaşamınızdaki ilişkiniz konusunda, onun hakkında neler hissettiğiniz husunda bilgiler verir. Rüyada kıskanç karakter, kıskançlık, kıskanma, kıskanılma sosyal ilişkilere dikkat çeker. Rüyada birini kıskanmak, birisini kıskandığını görmek arkadaş çevrenizle daha sıcak, daha yakın ilişkiler kurmak isteğinizi ifade eder.

Yırtık çorap rüya sahibinin yaşam kalitesinde bir geriye gidişe işaret eder. Rüyada tırnak görmek Temizlik, Savunma, Sorumluluk alma, Sihir anlamlarını simgeler. Tırnağın siyah olması bir gizem, asalet, çekicilik veya hayranlık ifade eder , bakınız rüyada tırnak görmek tabiri.

Rüyada aldatıldığınızı düşünmeniz bir özgüven sorunu ya da ilişkinizde kimi sıkıntılar olduğunu gösterirken, çıkan yangın yaşamınızda bir dönüşüm geçirmeniz, kimi eski alışkanlıklarınızı ve düşünme yöntemlerini ya da davranışlarınızı değiştirmeniz gerektiğini gösterir.

“Rüyada Yırtık Çorap ve Siyah Tırnak Görmek” için 4 yanıt

Rüyamda ayakkabilarimi cikartiyorum sonra topugumda ezilmiş bir böcek vardı sağ ayagimda böceği çıkaramadım corabi çıkardım ve bi kat daha çorap çıktı altından üste ki çorba yapışan ezilmiş böcek o coraptada vardı.

Sonra 2. Corabi da çıkardım bu sefer etime yapismisti böcek hayret içindeydim çıkarmaya çalışıyorum ama çıkmıyor tutkalla yapismis sanki zorla çıkarttı m derim kalkacak sandım çıktıktan snra bi acı hissettim öbür ayağına baktım var mı diye ondada canlı vardı ezillmemiş iyy bunuda ezmiyim diyim üzerin den attım böceği çıktım dışarı ilk corabi rengi bordo kahve rengi gibiydi ikinci coraptada siyahtı. 25, Kadın, Evli, Çalışmıyor.

Merhaba seelmaa,
Rüyada ayakkabı çıkarmak rahatlama işaretidir. Sıkıntıların biteceği, yaşama umut dolu bakacağın, sevinçli, mutluluk dolu bir yaşam dönemina başladığınızı temsil eder. Bakınız ayakkabı rüya tabiri sayfası. Ayakkabının altında gördüğünüz ezilmiş böcek ise gerçek hayatınızda basit meseleleri büyütme huyunu terk ettiğinizi gösterirken syılarının iki adet olması bu konunun 2 şey hakkında olduğunu simgelemekte, bir tanesini terk etmekte oldukça zorlandığınızı anlatmaktadır.

Rüyada külotlu çorap görmek
Merhabalar, ilk önce şu kısmı belirtmek istiyorum ki daha açıklık kazanabilir düşüncesindeyim. Bazen günlük çalışıyorum müsait olduğum zamanlar ki rüyamda ise gerçek hayatta çalıştığım kişiler ile çalışıyorum ve elbise etek giymem gereken bir iş, servis olduğu için ve külotlu çorabım yırtılmıştı. Siyah olanlar bir tane de kırık beyaz ya da krem rengi vardı ama siyah giymem gerekiyordu. Çalıştığım kişi ise bana külotlu çorap alıyordu ama çorabı giymemiştim. Bu esnada ise iş yerinde çocuğum var ama gerçek hayatta bekar biriyim. Bana çocuğumu getiriyorlar ama ağlamıyordu. Uykusu olup onu kucağım da uyutuyorum ve güzel bir erkek bebek yeni doğmuş. Ama çok ilginç ki çocuğumun olduğundan bile haberim yok rüyam da.

Çocuğumu uyutup koltuğa bıraktıktan sonra yanağından öpüyorum. Ama etrafın da bir kaç kedi vardı. Çocuğuma zarar vermiyorlar ama ben onları tam odadan çıkarken kapıyı kapatacakken kovuyorum. Ve şöyle ayrıntı da var ki; ben bu rüyamı sabah namazından sonra görüyorum. Normal de namaz kılmayan bir insanım ama şükür Allah’a inancım sonsuzdur. Sabah namazımı kılmadan önce 2 tırnağım da oje vardı. Ve şeytan vesvese verip o oje çıkartıp namaz kılamazsın gibi bir şey yaşadım. Ve şükür ki namazımı kıldım. Namazımı kıldıktan sonra Allah’a dua ettim. Sevdiğim adamdan 2 aydır ayrıyım. Ve bunun için bir işaret istemiştim. Rüyamın yorumunda da bir müjde ve çok istenilen şeye kavuşmak gibi açıklama yapılmış. Bu rüyayı pazartesi gördüm. Ve o açıklamayı okuduktan sonra sevdiğim adamdan bir haber bekler oldum. Ve bu rüyamı o şekil de yorumladım ama nasip işte. Ve uyandıktan kısa bir süre sonra çalıştığım kişi tarafından arandım ama müsait olmadığımı belirttim. Yaş:22, Bekar, Mezun-çalışmıyor.

Seda merhaba, görmüş olduğun rüyadaki ana unsurlar; birinci olarak külot çorabının yırtılması ve çalıştığın kişinin sana çorap alması. Bu durum reel yaşamında karşılaştığın bir durumun yaşam kalitene olumsuz etki yaptığını gösterirken aynı zamanda senin iyiliğini isteyen birinin bu kaybını karşılaman, yeniden iyi şartlara sahip olmanı istediğini ve bunun için çaba sarf ettiğini anlatmaktadır. Ancak onun aldığı yeni çorabı giymemiş olman senin bunun (kişinin iyi duygularının) farkına varmadığını ifade etmektedir.

İkinci önemli unsur ise gerçekte olmamasına karşın rüyanda çocuğun olduğunu görmen ve sonrasındaki gelişmelerdir. Bu ise senin gerçek hayatında meselelere odaklanmakta güçlük çektiğini anlatmakta ve yaşamının manevi yönünü güçlendirmekle bir çok sorunu daha kolay aşacağını belirtmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir