Rüyada Yırtık Çorap ve Siyah Tırnak Görmek

Rüyada yırtık çorap ve siyah tırnak görmek neye işarettir?

Günaydın, dün gece şöyle bir rüya gördüm; apart gibi bir yerde kalıyorum, erkek arkadaşımla bir kaç kız arkadaşımı tanıştırıyorum. bu kız erkek arkadaşımla şakalaşıyor, ben orada hafif bir kıskançlık hissediyorum. Kız ayağını erkek arkadaşıma uzatıyor ve çorabının baş parmak kısmının yırtıldığını gösteriyor gülüşüyorlar fakat kızın tırnağının simsiyah olduğunu gördüm.

Sonra bunlar ortadan kayboluyor. Ben yalnız kalıyorum onları aramaya çıkıyorum. Erkek arkadaşımın beni aldattığını düşünüyorum, her yere bakıyorum, onları bulamıyorum, aparta geri dönüyorum, sinirliyim nasıl oluyorsa bir yerden sanırım benden kaynaklanan bir hata ile yangın çıkıyor, ben yangını söndürmeye çalışırken sağ elime bir çalı süpürgesi alıyorum, onunla söndürmeye çalışırken kapıya ateş geliyor ve yangın daha da büyüyor, imdat yardım edin falan diye bağırıyorum herkes yardıma koşuyor. Sonra bana bu durumun çok masraflı olacağını söylüyorlar. neye üzüleceğimi şaşırıyorum. bu şekilde uyandım.. değerli yorumunuzu bekliyorum.

Rüyada yırtık çorap ve siyah tırnak görmek neye yorulur?

Rüyada erkek arkadaşını görmek onunla uyanık yaşamınızdaki ilişkiniz konusunda, onun hakkında neler hissettiğiniz husunda bilgiler verir. Rüyada kıskanç karakter, kıskançlık, kıskanma, kıskanılma sosyal ilişkilere dikkat çeker. Rüyada birini kıskanmak, birisini kıskandığını görmek arkadaş çevrenizle daha sıcak, daha yakın ilişkiler kurmak isteğinizi ifade eder.

Yırtık çorap rüya sahibinin yaşam kalitesinde bir geriye gidişe işaret eder. Rüyada tırnak görmek Temizlik, Savunma, Sorumluluk alma, Sihir anlamlarını simgeler. Tırnağın siyah olması bir gizem, asalet, çekicilik veya hayranlık ifade eder , bakınız rüyada tırnak görmek tabiri.

Rüyada aldatıldığınızı düşünmeniz bir özgüven sorunu ya da ilişkinizde kimi sıkıntılar olduğunu gösterirken, çıkan yangın yaşamınızda bir dönüşüm geçirmeniz, kimi eski alışkanlıklarınızı ve düşünme yöntemlerini ya da davranışlarınızı değiştirmeniz gerektiğini gösterir.

4 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir