Kategoriler
Giyim Rüyaları

Rüyada Yırtık Pantolon Görmek

Rüyada yırtık pantolon neye işarettir?

Merhabalar, ben 26 yaşında bekar bir erkeğim ve bir ay sonra askere gideceğim. Ben rüyamda kendimi büyük bir çiftlik evinde gördüm. Burası çok sevdiğim ve düğünü henüz olmamış ama daha yeni dini nikahlanmış (konuşmak haram olmasın diye) olan bir arkadaşımın yaşadığı yermiş ve ben oradayken bu çiftliğe göl yapmak için büyük bir kuyu açıyorlar. Bende o arkadaşımın yanına gidiyorum ama birden bire siyah pantolonumun arkasının yırtık olduğunu fark ettim.

O sırada da tam ben üstümü değiştirmeye gidecekken açılan o kuyunun etrafı onların akraba ve komşularının genç kızları ile doluyor ve kızlar o göle çerez (çekirdek, fıstık) ekiyorlar. Bende istemesem de başka yer olmadığı için kızların hemen arkasında duruyorum ve sonra onlara yırtık pantolonla görünmeden bir şekilde üstümü değişmeye eve giriyorum  ama evde bir nefes sesi geliyor ve daha sonra bunun kocaman bir Kangal köpeği olduğunu görüyorum.

Kangal yavaş yavaş arkamdan geliyor bende üstümü değiştirmeden kaçıp dışarı çıkıyorum. O sırada arkadaşımın abisi elinde tüfek az daha beni vuracak “seni düşman sandım, sen köpekten mi kaçtın? gel buraya” diyor ve bana bir ekrandan bir ayı ve büyük bir kartal gösteriyor “dua et onlar seni yakalamadı” diyor. Sonra o ayının bir şeyleri yakalamak için özel eğitildiğini ve ayının o koca kartalın da peşinde olduğunu ve onu yakalarsa kartalı boğacağını söylerken uyandım.

Rüyada yırtık pantolon görmek tabiri

Rüyada çiftlik evi görmek gerçek yaşamınızda tam potansiyelini kullanmak konusunda ciddi bir gelişim içinde olduğunuzu simgeler. Rüyada kuyu görmek genel olarak insanın içinde bulunduğu ruh hali konusunda bilgi verirken kuyu kazılması ise duygularını kontrol altına almak, onları yönetebilmek için olağanüstü bir çaba içinde olduğunu, bunu başaramazsanız önemli sorunlarla karşılaşacağını işaret eder.

Rüyada yırtık pantolon görmek veya giymek iyi değildir, kedere ve üzüntüye işaret eder ki rüyadaki gelişmeler senin büyük ihtimalle sevdiklerinden bir süre ayrı kalacağın için bunun üzüntüsünü yaşadığına işaret olabilir.

Rüyada kangal köpeği görmek sadakat, gerçek dostluk ve yardımlaşmanın simgesidir. Gerçek hayatınızda üzerinizde taşımayacağın kadar büyük sorumluluk altına girdiğinizi ve kimi dost ve arkadaşlarınızın yardımı ile bunun alından kalkacağını işaret eder. Kangalın seni kovalaması aslında iyiye işaret olup; senin hayatta yönünü kaybettiğini ya da hatalı yönde ilerlediğini göstermekte ve bir dostunun seni doğru yola yönlendirmeye çalıştığını anlatmaktadır. Rüyada korktuğun, sana saldıracağını sandığın kangal köpek aslında bu dostunu temsil etmektedir. Çünkü köpek dostluk sembolüdür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir