Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Yoğurt Görmek

Rüyada yoğurt görmek neye işarettir?

Rüyamda akvaryumumdaki balıklardan bazıları ölüyor, buna üzülürken bir anda kendimi elimde bir tas yoğurt yiyor olarak buluyorum ve yoğurdun bitmesine yakın taşın dibinde 4-5 tane balığımı görüyorum, o anda rüya bitti. Rüyada yoğurt yemek neye işarettir, teşekkürler.

Rüyada yoğurt görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada yoğurt görmek çok hayırlı bir rüya olup, zenginlik, mutluluk, sağlıklı uzun ömür anlamlarına gelir. Rüyada yoğurt yemek, yoğurt yediğini görmek bir sağlık sorununuz varsa tez zamanda iyileşmeyi işaret ederken, sağlık sorunu olmayanlar için uzun ömürlü bir yaşamı işaret eder. Yoğurt yiyen birini görmek ise o kişinin sıkıntılarından kurtulmasına işarettir.

Rüyada yoğurt mayalamak, yoğurt çalmak, yoğurt yapmak zenginlik, mutluluk, uzun ömür konularında arayış içinde olduğunuzu, her ne kadar kimi aksaklıklar, sorunlar yaşasanız da sonunda aradığınıza kavuşacağınızı simgeler. Yoğurt çalmak: kimi yörelerimizde yoğurt mayalama işlemine verilen ve sık kullanılan bir terimdir. Hırsızlık yapmak anlamında değildir.

Rüyada yoğurt görmekRüyada yoğurt almak, yoğurt aldığını görmek bir iç büyümeyi simgeler. Yeteneklerinize güvenmeniz ve bu sayede yaşamınızı güzelleştirmek için gerekli şeylere sahip olduğunuzu ifade eder. Rüyada yoğurt vermek, birine yoğurt verdiğini görmek ruhsal ilerleme ve huzura giden duygusal yolculuğu temsil eder. Rüyada ekşi yoğurt görmek, bayat yoğurt, bozuk yoğurt görmek ya da yemek bir sağlık durumu ya da yaşamınızı etkileyecek önemli konuda kimi zor ve önemli kararlar vermeniz gerekeceğini, seçim yaparken zorlanacağınızı işaret eder.

“Rüyada Yoğurt Görmek” için 4 yanıt

Rüyada yoğurt çalmak neye işarettir
Rüyamın hepsini hatırlamıyorum ama yoğurt çalıyordum ( yoğurt mayalamak ), sizce bu neye delalettir?
Kimden: pelin
Cinsiyetiniz:kız
Yaşınız:32
Medeni Durumunuz:evli
Şu anki ruh haliniz: sevinçli
Anahtar kelimeler: sevinçli bir rüyaydı

Rüyada yoğurt mayalamak, yoğurt çalmak, yoğurt yapmak, zenginlik, mutluluk, uzun ömür konularında arayış içinde olduğunuzu, her ne kadar bazı aksaklıklar, sorunlar yaşasanız da sonunda aradığınıza kavuşacağınızı simgeler. Bakınız yoğurt sayfası.

Rüyamda yoğurt mayaladım acaba anlamı ne olabilir. Tadıda çok güzeldi hatta yedim Anlamı nedir acaba bana gönderebilirmisiniz

Merhaba, arkadasim beni ruyasinda gormus, kalabalik bir dugunle evlendigimi, tesettürlü bir gelinlik giydigimi ve dugun gununde adetli oldugumu ve çocuk bezine yogurt surup ic camasirimin arasina koydugunu gormus, ne anlama geliyor? 21 yasindayim. Bekarim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir