Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Yoğurt Mayalamak

Rüyada yoğurt mayalamak neye delalet eder?

Merhaba, ben rüyamda yoğurt mayaladığımı gördüm ama annem ‘içine koyduğun o yoğurt yetmez’ dedi bana. Sonra beni azarladı. Tencereye baktığımda ise tencerenin yarısı yoktu. Annemle diğer yarısını bulup birleştirmeye çalıştık. Yoğurt ellerimin arasından akıyordu.

Garip bir rüyaydı. Yorumlarsanız sevinirim. Teşekkürler. 19 Mayıs 2012, 21:45

Rüyada yoğurt mayalamak nasıl yorumlanır?

Merhaba. Rüyanız zenginlik, mutluluk, uzun ömür konularında arayışlar içinde olduğunuzu, her ne kadar kimi aksaklıklar, sorunlar yaşasanız da sonunda aradıklarına kavuşacağınızı simgelemektedir. Bakınız yoğurt rüya tabiri sayfası.

“Rüyada Yoğurt Mayalamak” için 6 yanıt

rüyamda komşum yoğurt mayalamış tencereden kaşıkla alıp tabağa koyuyordu bende ne güzel yoğurt diye iç geçiriyordm…rüyamı yorumlar mısınız şimdiden teşekkürler

Merhaba ben rüyamda annemin benim ve erkek arkadaşım için yoğurt mayaladigini söylediğini gördüm yoğurdu görmedim. Annem diyor ki “yoğurt mayaladım eğer tutarsa bu iş olacak (yani hayırlı bir evlilik) eğer tutmazsa hayırlı olmayacak ama tutacak gibi görünüyor diyor annem. Bunun anlamı nedir acaba yorumlar misiniz. Teşekkürler.

Rüyamda yoğurt mayaladığımı gördüm, kavanozun kapağını açtığımda istediğim gibi tutmamış içime sinmemişti, anlamı nedir acaba? bu aralar çok sıkıntılı günler geçiriyorum. Lütfen yorumlar mısınız?

Merhaba, rüyamda sabah işe gitmek üzere hazırlanırken evde ocakta süt kaynatıyorum yoğurt yapmak için. Süt tamamen kaynıyor pişiyor ama yoğurt yapmak için vaktim kalmıyor. Eşime evden çıktığımı sütü onun mayalamasını söyleyip çıkıyorum, nasıl mayalayacağını tarif ediyorum. Bu rüya ne manaya gelir? yorum rica edebilir miyim?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir