Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Yoksulluk

Rüyada yoksulluk neye delalet eder?

Rüyamda komşumun evine misafir gidiyorum, ayakkabımı çıkarıp içeri giriyorum ve az oturuyorum. Komşumun eşinin işleri iyi gitmiyormuş ve büyük bir yoksulluk içindeymişler “neden bize anlatmadım, elimizden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışırdık, en azından çocuklara bu hissettirmemek gerekli” diyorum ve hallerine çok üzülüyorum.

Ev sahibi kadını öperek ayrılıyorum, kapının dışına çıkarken küçük oğlumun uzun zamandır kaybettiğini zannettiğim yeşil spor ayakkabılarını elime alıp sevinerek çıkıyorum, sonra yanımda eşimde vardı. Bunun manası nedir? ayakkabı çıkarmak, ayakkabı bulduğunu görmek neye yorumlanır? 39. kadın, evli, ev hanımı.

Rüyada yoksul birini görmek yorumu?

Rüyada yoksullukZehra selam, rüyada ayakkabı çıkarmak ya da ayakkabı çıkardığını görmek pek çok ayakkabı rüyası yorumunun tersine güzel mesaj verir ve rahatlamaya işaret eder. Rüyada ayakkabısını çıkardığını görmek sıkıntıların sona erip, hayata umut dolu bakacağınız, sevinç ve mutluluk dolu bir döneme başladığınızı gösterir. Ayakkabıyı elde tutmak ya da elde taşımak, taşıdığını görmek yanlış anlama, yoksulluk veya yetersizliği temsil eder.

Rüyada yoksulluk görmek imkansızlık, fakirlik sembolüdür ve kişinin hedeflerine ulaşması için beklemeye hakkı olmadığını, hemen çalışmaya başlaması gerektiğini ifade eder. Yoksul olmak makbul değildir ve  kişinin kendini bir boşluk içinde hissedeceği bir duruma düşeceğine yorulur. Rüyasında yoksul olduğunu görmek aynı zamanda şükretmeyi bilmek gerektiğine yorulur ve kişinin güncek hayatında uyanık elinizde sahip olduğu bir çok şeyin ya da değerin kıymetini bilmesi ve bunun bilincinde hareket etmesi gerektiğini ifade eder. Rüyada yoksul birini görmek rüyayı gören kişinin hayırlı bir iş yaparak çevresindeki kişilerin takdirini kazanacağını, itibarının artacağını gösterir.

Rüyada yokluk nedir?

Burada geçen yokluk kelimesi fakirlik, muhtaçlık anlamında değil, yok olma, bulunmama, mevcut olmama anlamındadır. Rüyada bulunduğunuz yerde olması gereken bir şeyin orada olmadığını görmek hislerinize emin olmadığınızı, ne istediğinizi bilmediğinizi veya geriye dönme arzunuzu gösterir. Bu rüya dikkali incelenmeli ve geriye dönme arzunuzu ifade ediyorsa dikkatle değerlendirilmelidir. Çünkü kendi kabuğuna çekilme, geriye dönme sağlıklı bir durum değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir