Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Yokuş Çıkmak

Rüyada yokuş çıktığını görmek neye işaret eder?

Merhaba, rüyamda yağmur yağarken bir yoldan yokuş yukarı çıktığımı gördüm. Bir yandan da ağlıyordum. Yorumlarsanız çok sevinirim. Rüyada yokuş çıktığını görmek ne demektir? iyi midir kötü müdür?

Rüyada yokuş çıkmak neye yorumlanır?

Gördüğünüz rüya tüm unsurları ile güzel, hayırlı mesajlar vermektedir. Rüyada yağmur görmek güzeldir. Daima iyiye yorumlanır. Rüyada yağmurda yürümek sıkıntılardan, hastalıktan kurtulmak demektir. Bakınız yağmur rüya tabiri

Çıktığınız yokuş ise gerçek yaşamınızda önünüzdeki engelleri, zorlukları simgelemekte ve güç, dayanıklılık anlamlarına gelmektedir. Olaylar karşısında güçlü davranıp zarar görmeden atlattığınız anlamına gelir.  Lütfen yokuş rüya yorumu sayfasını inceleyin.

Rüyada ağladığınızı görmeniz ise tüm bu olaylar sonunda rahata erip, sevinç gözyaşları dökmek anlamına gelmektedir. Rüyada ağlamak, ağladığını görmek büyük olasılıkla gerçek yaşamınızda karşılaştığınız olumsuz durumların, duygularınız üzerindeki negatif etkisini işaret eder. Bu rüya aynı zamanda korkularını ve hayal kırıklıklarını üzerinden atmak, duygusal dengeyi yeniden sağlamak için kullanılan bir yöntemdir Detaylı bilgi için tıklayınız. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ağlamak görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Yokuş Çıkmak” için 2 yanıt

Selamlar; Dün rüyamda bir otobüsün icindeydim.Otobüs oldukca doluydu.Kardesimin esini vardi yanimda.Yakin ailemden kisilerinde oldugunu hissediyorum ama kim olduklarini hatirlamiyorum.Otobüs oldukca dik bir yokustan yukari dogru cikiyordu,sanirim yol asvalt degil patika yol gibiydi.Bir süre bu sekilde gittikten sonra otobüsen indik ve yürüyerek yokusu ciktik .Hava tam bir yaz havasiydi.Kiyafetler yazlikti. Yorumlarsaniz sevinirim. Hosca kalin.

Ruyamda sehirin en yuksek yerine cikiyordum ve denizdeki firtina sehrin kiyidaki butun evlerini yok ediyordu ben tepeden izliyordum ve ayni zamanda yagmurda yagiyor , sanirim sehrin en yuksek tepesiydii.. yorumlarsnz cok sevinirim simdiden cok tesekkur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir