Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Yokuştan Kaymak

Rüyada yokuş aşağı kaydığını görmek neye çıkar?

Rüyada yokuştan kaymakBen arkadaşlarımla beraber eski okulumda maç yapıyordum, bir anne ile bir bebek gördüm, bebek yokuştan aşağıya doğru kayıyordu, bende onunla oyun oynadım, onu kaydırıyordum, annesi bana dikkatli olmamı çocuğa zarar vermememi söyledi, annesine adını sordum tam hatırlamıyorum ama adı m harfi ile başlıyordu, sonra telefonu çaldı. O sırada ablamı gördüm, telefonu kadının elinden aldı ve adını bize yanlış söylediğini öğrendik, onu polise söyleyeceğimi söyledim ve polisi aradıktan sonra buldum. Kadın benim peşimden geliyordu, sonra polise onun bir suçlu olduğunu hatta telaştan dolayı hayat kadını olduğunu bile söyledim, çocuğunu da alıp arabanın arkasına koydum, fakat çocuk bu sefer biraz büyümüştü, 1 yaşında gözüken çocuk 4-5 yaşına gelmişti bir anda ve arabada arkası açık küçük kamyon şeklinde bir arabaydı.

Sonra çocuk arabadan bir kutu çıkardı, ben kolonya olduğunu söyledim ve hemen elinde alıp çocuğa sıktım çocuk ağlamaya başladı sonrada ona sinirli bir şekilde bağırıp susmasını söyledim. 17, Erkek, bekar, öğrenci.

Rüyada yokuştan kaymak yorumu

Değerli arkadaşım, gördüğün rüyadaki olaylar arasındaki ilki tutarlı değil, bu durum senin gerçek hayatında bir kafa karışıklığı yaşadığını temsil etmektedir. Aşağıda rüyadaki önemli unsurların anlamını açıklayacağım. Rüyada arkadaşlarıyla maç yaptığını görmüş olman gerçek yaşamda yoğun bir rekabet şartları içinde olduğunu ve ancak bu şartlara uyum sağlamayı başararak hedeflerine ulaşabileceğini göstermektedir. Rüyada bir anne kadın görmek bereket, üretken olmak, kazanç, bolluk simgesi olup, işinizde yükseleceğini ya da ticaret hayatına gireceğinizi, eğer ticaret ile uğraşıyorsanız işlerinizde çok başarılı olacağınıza yorumlanır. Bebek görmek sizin kendi içinizde gizli kalmış değerlerinizin ve potansiyelinizin farkında olduğunuzu gösterir.

Rüyada yokuştan kaydığını görmek gerçek yaşamda her zaman bir zorluğun bir kolaylığı ya da her gayretin bir karşılığı olduğunu simgeler ve verilen  emeklerin karşılığında zorlukları aşıp, rahata ereceğine işaret eder.

Rüyada kolonya görmek reel hayatınızda bir iyileşme, rahatlama dönemine girdiğinizi işaret eder.

“Rüyada Yokuştan Kaymak” için 3 yanıt

Rüyamda dar ve siyah bir pantolonla beraber elimde bir valiz çantası taşıyordum, arkamda arkadaşım vardı, onun da elinde bir valiz çantası vardı ve beni takip ediyordu, arkamda ayrıca bizim okuldan olan bir kız grubu vardı, o kız grubundan biri bana “yakışıklı, iyi kalpli” vb. iltifatlarda bulunuyordu. Önümde ise 3 tekerlekli bir araba vardı ve onun sahibi ile konuşuyordum, pazarlık yapmaya çalışıyorum. Şimdiden teşekkürler.

Ruyamda kocamla bir yokuştan kayarak iniyoruz sonra çok hızlanıyoruz durmaya çalışıyoruz zor duruyoruz ama yine yokuş bir yerde dura biliyoruz eşim oradan daha rahat kurtulabiliyor ama ben düşme tehlikeler yaşıyorum korkuyorum sonra insanlar beni görüp yardıma gelmeye çalışıyorlar ama ben tam düşeceğim sırada bir siyah kabloyu tutuyorum ve kurtuluyorum.

Rüyada yokuştan kayarak inmek sayfada anlatıldığı gibi gerçek yaşamda her zaman bir zorluğun bir kolaylığı ya da her gayretin bir karşılığı olduğunu simgeler ve verilen emeklerin karşılığında zorlukları aşıp, rahata ereceğine işaret eder. Rüyada kablo görmek ilişkinizdeki bağımsızlığınızı ifade eder. Kendinizi sıkıştırılmış ve kıstırılmış hissettiğinizi anlatır. Eğer kablo kesilmişse sizi geriye götüren bu ilişkinizden yakın zamanda kurtulacağınızı işaret etmektedir. Yokuştan kayarken kabloya tutunmanız ise gerçek hayatta size daha faydalı olacak yardımları almak yerine sizi zora sokacak başka bir şeyi tercih ettiğini anlatmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir