Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Yol Şeridi Görmek

Rüyada yol şeridi görmek neye işarettir?

Dün gece sıkıntılı bir gece geçirdim, gözlerimi uyku tutmadı, bir uyudum bir uyandım, uykuya dalamadım. Sabaha karşı yeniden uyumaya çalıştığım bir zamanda bu rüyayı gördüm. Rüyamda annem arabasıyla şu anda okumakta olduğum şehre tek başına gelmiş ( annemin arabası yok, araba kullanmayı da bilmez). Onu görünce çok şaşırdım “anne sen ne zaman araba aldın, ne zaman kullanmayı öğrendin ve hangi cesaretle tek başına 5 saatlik yolu tek başına geldin” dedim, annemde “ben hepsini başardım, işte sana geldim” dedi. Çok sevindim, sarıldık, öpüştük, kahvaltı yaptık ve anneme “haydi sana şehri gezdireyim” dedim ve annemin arabasına bindik, şehri arabayla gezmeye çıktık.

Ama bir gariplik vardı, annem sürekli yol şeridinin üzerinde gidiyordu, sonunda dayanamadım ve “anne, sürekli yol şeridinin üzerinde gittiğini farkında mısın? her an bir kaza yapabiliriz” dedim, annem de “kızım ben arabayı böyle sürüyorum, yol şeridini takip ederek araba kullanıyorum ben” dedi. Hem şaşırmış hemde fena halde korkmuştum,  yorumunuz için şimdiden teşekkürler. 21, kadın, sevgilisi var, öğrenci.

Rüyada yol şeridi görmek

Rüyada yol şeridi görmekArzu selam, gördüğün bu müthiş rüyayı bizimle paylaştığın için teşekkür ederim. Görmüş olduğun rüya annen hakkında önemli bilgiler vermekte, onun gerçek hayatında kişisel gelişim bakımında önemli bir ilerleme içinde olduğunu, kendi kararlarını kendisi vermeye başladığını ve kendi ayaklarının üzerinde durmayı öğrenmeye başladığını ancak kat etmesi gereken biraz daha mesafe olduğunu temsil etmektedir.

Rüyada yol şeridi görmek rüya sahibinin tutum ve düşünme tarzında bazı şeyleri değiştirmeniz gerektiğini temsil eder. Rüyada şerit değiştirmek veya şerit değiştirdiğini görmek rüyayı gören kişinin gerçek yaşamında sabırsızlık göstermek gibi kötü bir yönü olduğunu ve bu huyun bazen onun başını ağrıttığını ifade eder. Rüyada araba ile yada yürüyerek yol şeridi üzerinde yürüdüğünü görmek kişinin katı muhafazakar duygu ve düşüncelere sahip olduğunu, değişime karşı büyük bir direnç gösterdiğini ve bazende yeniliklere karşı geldiğini ifade eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir