Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Yolcu Görmek

Rüyada yolcu görmek ne demektir?

Şuan bir sevgilim var ve evlilik düşünüyoruz ama ben çoğu zaman ailemin de etkisiyle kararsızlıklar yaşıyorum. Bugün gördüğüm rüya acaba bana biraz olsun ışık tutar mı? Rüyamda sevgilimle birlikte uçakta yolcu olarak bulunuyoruz, yan yanayız. Uçağın başka bir gezegene gittiğini biliyoruz ikimizde.

Uçakta sevgilimin tanıdığı benim tanımadığım bir kız gelip sevgilimi dudağına yakın bir yerden öpüyor ve selamlıyor. Ben kızıyorum oda kıza beni gösteriyor eşim der gibi, önemsemiyor onu ve bana döndüğünde ben öpüyorum onu. Uçak inişe geçerken hayvanların olduğu yerlerden, denizin olduğu yerlerden, bir çok yerlerden geçip yerleşim yerlerine geldiğimizde ben oradaki güzel şirin bir evi göstererek böyle bir evimiz olsun diyorum. Oda onaylıyor.

İndikten sonra bir eve yerleşiyoruz ve orada yakınlaştığımızı görüyorum. Aradan biraz zaman geçtikten sonra da annemlerin geldiğini görüyorum. Uzun oldu ama yardımcı olursanız sevinirim bu rüya neye işarettir? Şimdiden teşekkürler.

Rüyada yolcu olmak yorumu?

Dilan merhaba, rüyanız ana hatlarıyla hayallerinizde büyük bir yolculuk umudu taşıdığınızı, varmak ulaşmak istediğiniz bir yer olduğunu ancak bazı zorlukları aştıktan sonra bunlara kavuşacağınızı simgelemektedir.

Rüyada yolcu olmak, yolcu olduğunu görmek çok fazla enerji, sevindirici haber veya beklenmeyen harcamalar olduğunu gösterir. Rüyada yolcu görmek hayatınızın kontrolünü başkalarına bıraktığını, sizi bir başkasının yönettiğini işaret eder. Rüyada kaçak yolcu görmek kimi gizli konular hakkında bilgi sahibi olacağınızı işaret eder. Rüyada kaçak yolcu olmak veya kaçak yolculuk yaptığını görmek kimi gizli işlerde yer almakta olduğunu göstermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir