Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Yolcu Otobüsü Görmek

Rüyada yolcu otobüsü görmek neye çıkar?

İyi günler. Ben rüyalarımın sonrasında çok etkisinde kalan birisiyim. Ve dün gece gördüğüm rüya beni ciddi anlamda etkiledi. Eğer ilgilenirseniz çok sevinirim. Rüyamda oturduğumuz evin arkasında yürüyorduk. Trafik kazasından bahsediyorduk. Tam o sırada büyük bir yolcu otobüsü gördüm, düz yolunda giderken birden yan gitmeye ve ardından takla atmaya başladı. En son arabanın içinde bir kaç kişinin düştüğünü, arabanın tepesinin ezilmeye başladığını ve bir kaç tane “bizi buradan çıkarın” diye bağıran insan seslerini duydum.

Sohbetimizin üzerine olan bu olayın şokuyla arabaya koşarken küçük bir taksinin otobüse çarpıp yandığını gördüm, ardından bir büyük otobüsün daha kazaya karıştığını görünce arkamı dönüp ağlamaya başladım. Bulunduğumuz alanda park varken birden binalar oluştu. Polisler gelip bölgeyi karantinaya almışlardı ve birden kucağıma bir bebek verdiler. Sanırım erkek bebeği idi. Onun ailesi ölmüş bana bunu söylediler. Bense bebeği susturmaya çabalıyordum ağlamıyordu ama korkuyordu.

Sonra bir bayan gelip ağlamaya başladı daha sonra bebeği tanıdığını söyledi bende bebeği ona verdim, o kadın bakacağını söyledi bebeğe ve gitti. Bense kaza alanına gidip orada olanlara bakıyordum. Bir kaç kişinin öldüğünü çoğunun da acilen hastaneye kaldırıldığını konuşuyorlardı ama bize bir şey söylemiyorlardı. Ve ben tanıdık birileri var mı diye telaş yapıyordum. Eğer bunu yorumlarsanız çok sevinirim. İyi günler tekrar. Gönderen İrem.

Rüyada yolcu otobüsü görmek tabiri

İrem Merhaba,

Rüyanızda kendiniz ölü veya kan görmemişsiniz, bu rüyanıza olumlu anlam katmaktadır. Yazdıklarınızdan anladığım kadarıyla ölüler olduğunu başkasından duyuyorsunuz.

Rüyada trafik kazası görmek günlük yaşamdakinin tersine, sanıldığı kadar ürkütücü değildir. Kazada kan görmemek, kan çıkmaması şartıyla rüyada trafik kazası görülmesi iyiye yorumlanır, hayatınızda olumlu yönde yenilikler olacak demektir.

Rüyada erkek bebek görmek iyidir, rüyayı gören kişinin hayatında güzel gelişmeler olacağını simgeler. Rüyada görülen erkek bebek çabuk ve güzel bir habere işarettir.

Sonuç olarak rüyanız hayatınızda güzel gelişmeler olacağını işaret etmektedir, ancak bu gelişmeler başlangıçta sizi biraz endişelendirecektir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada otobüs görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz. Rüyanın unsurları: trafik kazası, büyük otobüs, takla atan otobüs, otobüsün takla attığını, polisler, kucağında bebek, erkek bebek.

“Rüyada Yolcu Otobüsü Görmek” için bir yanıt

Ben rüyamda bir yere düğüne gittiğimizi ve oradan dönüştü bizim düğüne gittiğimiz minibüsle değilde başka bir minübüse bindiğimi gördüm ve minibüste başka bir yere gidiyromuş. bizim gittiğimiz istikamete değil.

Daha sonra ben minübüsten inmedim. Bindiğim minübüs şöförü arabayı rüyamda çok hızlı sürerken virajı alamayıp kaza etti ve bir dağın yamacından aşağı doğru düştüğünü ve ardından benim içimden “o anda artık ne olacak ölüyorum” dediğimi hissettim .Allaha dua ettiğimi hissediyordum. Dua ederken çaresizdim. Sonra ne olduysa ölmediğimi kurtulduğumuzu gördüm ama nasıl kurtulduğumuzu görmedim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir