Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Sarhoş Eski Sevgili

Rüyada sarhoş eski sevgili neye işaret eder?

Öncelikle sizlere çok teşekkür etmek istiyorum, böyle bir hizmet sunduğunuz için. Allah sizlerden yana razı olur hep inşallah. Ben 28 yaşında bekarım.

Rüyamda eski sevgilimi gördüm geçenlerde, sarhoş bir şekilde yanımdaydı. Biz hareket halinde olan bir yolcu otobüsünün sol en ön koltuklarında yan yanaydık. Öyle sarhoş öyle sarhoştu ki yalpalıyordu hem de. Ben de ona serzenişte bulunuyordum. Otobüsteki insanlara diyordum ki, “bu var ya, beni bıraktı gitti, başkasıyla nisanlandı”. O ise hiç ses çıkaramıyordu. (Gerçek hayatta da böyle bir durumu vardı, o yüzden ayrılmıştık, daha doğrusu o zengin çocuk, ben fakir kızdım ). Daha sonra güya kusmuş, ağzının kenarında da yeşil kusmuk vardı ve ben o kusmuğu kağıt mendille sildim temizledim.

Rüyada sarhoş eski sevgili neye yorumlanır?

Merhaba,

Rüyada sarhoş birini görmek bir başkası yüzünden sorun yaşadığınızı, üzüldüğünüzü ya da yaşayacağınızı işaret eder. Bakınız sarhoş rüya yorumu.

Buradan yola çıkılırsa eski sevgilinizi sizi oldukça üzdüğü söylenebilir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada eski sevgiliyi görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Sarhoş Eski Sevgili” için 3 yanıt

anlattığınız herşey eski sevgilimi anımsattı yaşı işi ismi o 1988 doğumluydu ben 1986 ayrıldık geçen yılbaşında ve biz eğlenirken yılbaşında kardeşinin arkadaşı da gelmişti saf bi çocuk göz göze gelmişlerdi ben hissettim ama bişey demedim 3 gün sonra askere gittim kıbrısa o gün ayrıldık ayrıldık diye o bi günde gördüğü birinden hoşlandı ya da hoşlandığını sandı kardeşlerinin yönlendirmesiyle sonrasında o kişiyle nişanlanmış bana da askerliğim bitmesine yakın öyle biriyle evlenecem ki duyduğunda yıkılacaksın demişti ama ben bildiğim için kimden bahsettiğini güldüm geçtim çünkü silmiştim tamamen 2012 mayıs ayında askerdeydim bi kaç haftam vardı çıkmama evet bende çok sevmiştim ama umarım kaderimiz bir olmaz saygılar

merhbalar. ben narkotik sevda dün gece eski sevgilimi rüyamda gördüm ben nişanlıyım rüyamda kaynım ben ve kız kardeşim bilgisayrdaydık kaynım bilgisayarı actı direk kamera acıldı benim eski sevgilim ben kaynıma kapat sunu dedim şimdi benim actıgımı sancak dedim kapatmaya calıştım ama kapanmadı eski sewglm telefonumu aradı önce bir acmıyım dedim sonra dayanadım actım efendim dedim nasılsın dedi bana iyim musa sen nasılsın dedim kamerada da görüyordum aglıyordu öyle aglama degil gözlerinden yaş akıyordu musa iyi misin dedim göz yaşlarını silmeye başldı kendini durduramıyor aglıyordu ve sonrada uyandım ama bu rüya hani olur ya sanki gercek gibiydi…

Merhaba, ben 20 yaşındayım, rüyamda uzun zamandan beri ayrı olduğum eski sevgilimi bir başka kızla gördüm ayrılıyorlardı. Eski sevgilim kızın peşinden gidiyordu ama kız bunu takmayıp gitti. Eski sevgilim bana “5 dakika bekler misin” diyordu. Sonra bir anda kendimi onunla temizlik malzemesi elimizde bir koridorda beraber yürürken gördüm, neye işaret acaba.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir