Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Yolda Su Baskını Görmek

Rüyada yolda su baskını görmek neye işarettir?

Rüyamda arabayla bir yerden eve gidiyorum. Arkasında gittiğimiz yolu birden su basıyor, trafik tıkanıyor, her su ile kaplanıyor. Eve gidemiyorum, arabayı kullanan aniden nasıl başarıyorsa yoldan açık bir yola çıkıyor. Zorla evime ulaşıyorum. Bunların bir açıklaması var mı?

Rüya unsurları: yolu su basması, araba, kaçmak.

Rüyada yolda su baskını görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada sel, su baskınının yolu kapaması özel hayatınızda sorunlar yaşayabileceğinizi, planladığınız bir yolculuk hakkında bir aksilik yaşanabileceğini, işinizden istifa edebileceğinizi veya sağlık sorunları yaşayabileceğinizi işaret eder.

Ancak bu sorunu kısa sürede atlatacaksınız, rüyanızda şoförün kapalı yolda aniden bir açıklık bulup yola devam etmesi bunu simgelemektedir.

“Rüyada Yolda Su Baskını Görmek” için 3 yanıt

Rüyada balık tutamamak neyi simgeler
Rüyamda belirli bir su baskını var ama ben çok rahatım. Bulanık gri bir su. Böyle suyun dolup, benim kaçmaya çalıştığım bir durum mevcut değil. Ben oh ne güzel deyip hemen oltamı bulup balık tutmaya çalışıyorum. Ama tutamıyorum. Sonuç olarak su baskını benim balık tutabilmem için bir fırsat gibi bir şey oluyor. Yorumlarınızı bekliyorum. Teşekkürler.

Aras selam, Rüyanız, gerçek yaşamınızda kişisel gelişiminizde veya benliğinizde sizi olumsuz etkileyebilecek, net olmayan bazı noktalar bulunduğu işaret ederken sizin bu noktaları görmezlikten geldiğinizi, bazı olumsuz şeyleri bildiğiniz halde vurdumduymazlık yaptığınızı temsil etmektedir.

Meraba rüramda yuzun bu yolda yanlniz yuruyodum sonra yol ayrımı vardı dönmək isdedim ana yolu su basmışdı və yolun sonu çöl gibi bir yerdi bikaç kez benzer yol ayrimlrinda ayni şey oldu sonra düm duz gitim sizcə nə demək bu ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir