Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Yolun Kabardığını Görmek

Rüyada yolun kabarması neye işarettir?

Günaydın, Ben rüyamda geniş bir yolda yanımda kızımla yürüdüğümü gördüm.O sırada yol faklı yerlerinden kabardı, asfaltlar dağ gibi oldu. Ama biz yine yolumuza devam ettik. Korkmadık. İçimden “sanırım deprem oluyor” dedim, sonra bir evdeyiz, annem, ablam ve kızım. Yorganlar falan yatmaya hazırlanıyoruz. Ahşap bir ev. Tam yatacakken evin çatısından üstümüze kireç dökülüyor. Ev sahibi çatıya kireç koymuş onları taşımamış arada dökülüyormuş. Aramızda konuşuyoruz kendi evimize taşınalım diye, oylama yapıyoruz kızım hariç herkes gitmek istiyor.

(şu sıralar annem biraz rahatsız, kızım iş annem derken hepsine yetişemediğimi düşünüp üzülüyorum. Birde ibadetlerimi tam olarak yapamamak sıkıntı veriyor)

Rüyada yolun kabardığını görmek tabiri

Rüyanız gerçek hayatınızda bazı şeylerin aniden değiştiğini, bir miktar daha değişeceğini ve bunlar sırasında bazı sıkıntılar çekeceğinizi ancak sonunda olaylar durulduğunda bu değişime sevineceğinizi, adeta “iyi ki olmuş” diyeceğinizi temsil etmektedir. Bu rüya hakkında rüyada yol görmek sayfası da ilginizi çekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir