Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Yolunu Kaybetmek

Rüyada yolunu kaybetmek neyi gösterir?

Rüyamda yolumu kaybetmiş şekilde hızla koşuyordum. Fakat dönüp dolaşıp yine aynı yere geldiğimi görüyordum. Geçeceğim yolların benim için iyi olmamasından dolayı o yolları tercih etmiyordum. Alternatif bir yol var mıdır umuduyla bir bayana yol sordum o da bana yolu tarif etti.

Daha sonra kendimi upuzun bir yolda buldum burada nefessiz kalacak kadar hızla koştum bir süre sonra yoruldum ve durdum. O sırada babamı ve annemi gördüm bir minibüse bindik. Eve gitmek için acelemiz vardı. Bir sınava yetişecekmişim. Yollar daracıktı sola döndük. Karşımızdaki insanların yüzleri kapalıydı yolumuzu kestiler içlerinden biri gelip beni minibüsten indirdi ben geri dönemem umuduyla indim fakat birkaç soru sorup beni ailemin yanına gönderdiler.

Tüm bu olanlardan sonra annemle sınav yerine geldik salonda kimse yoktu. Elimde bir kağıt vardı sıramı bulmakta zorlanıyordum annem bana yardımcı oldu ve dedi ki sıra numaran 4410. Bu cevaptan mutlu olmuş şekilde sırama oturdum. (üniversite sınavına girip çıktıktan sonra gördüm ikinci yılıma hazırlanıyorum) 19 yaşında, Kadın, Bekar, Öğrenci, endişeli.

Rüyada yolunu kaybetmek neye yorumlanır?

Görmüş olduğun rüya hedeflerine giden yolda stabil bir durum elde edemediğini, sürekli hedef değiştirip, yeni alternatifler aradığını ancak bu durumun seni oldukça yorduğunu, zaman zamanda karamsarlığa ittiğini simgelemektedir.

Rüyada kaybetmek, kaybettiğiniz konu hakkında geçmişi özlemek demektir. Rüyada yolunu kaybetmek, geçmişte izlediğiniz yola özlem duyduğunuzu gösterir. ( bunun anlamını ancak siz bilebilirsiniz). Rüyada koşmak sağlık sorunu işaretidir. Yolunu kaybederek koşmak, içinde bulunduğun durum nedeniyle bir sağlık sorunu yaşayıp, geçmişteki sağlıklı günlerine özlem duyacağını temsil edebilir.

Rüyada sınava girmek, yazılı sınava girdiğini görmek bu sizin herhangi bir ( konu veya alanda ) teste tabi tutulduğunuzu veya bir başkası tarafından sizin gözetlendiğini belirtir. Bu tür rüyalar genellikle sizin kimi konular hakkında endişeli ve kimi şeylerden kaygı duyduğunuzu temsil eder. Kendinizi bu sınavda sorulan soruların hiç birisine doğru yanıt veremediğinizi veya sınavın yabancı dilde dahi olduğunu görebilirsiniz rüyanızda.

“Rüyada Yolunu Kaybetmek” için 3 yanıt

Rüyada ince bir yol görmek
Rüyamda ablamla yüksek bir yerlerden yürüyoruz, bir yüksek apartmanın kenarından incecik bir yol vardı, ablam “buradan gidelim” diyor bir kaç adım atıyor, dengesini kaybediyor, düşerken tutmaya çalışıyorum kazağından ama elimden kayıyor, düşerken bağırıyorum “dala tutun” diye ama tutunamıyor, yere düşüyor, bende geri dönüyor “abla abla” diye bağırıyorum.
O anda uyandım nere nasıl düştü görmedim ama.
Rüyanın ana unsurları: abla, yüksek yer, apartman, ince yol, düşmek, kazak.

Özgül merhaba,
Gördüğünüz rüya, uyanık hayatınızda kritik bir noktaya geldiğinizi ve kontrolü kaybetme korkusu taşıdığınızı işaret etmektedir.

Ben bir anda etrafı saran bir toz dumandan kaçmak istedim evim. çok yakındı ama yolumu kaybettim kendimi bilmediğim bir yerde buldum cok yol vardı hangisinden gitmem lazım çıkaramadım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir