Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Yonca Görmek

Rüyada yonca görmek neye delalet eder?

Merhaba, ben 25 yaşındayım ve 6 yıldır birini seviyorum hatta aşığım. Rüyamda tanımadığım bir erkekle evlenmişim ve onunla birinin düğününe gidiyoruz, yolda yonca tarlalarının içinden geçiyoruz ve yoncaların arasında aşık olduğum çocuğu görüyorum, evli olduğumu duyunca üzülüyor ve elini elime değdiriyor.

Sonra merdivenler vardı, merdivenden inerken solumda evli olduğum adam vardı, onun elini tutuyordum, sağımda aşık olduğum çocuk vardı, bir an baktığımda oda benim elimden tutuyordu. Daha sonra bana kimsenin görmediği bir anda “keşke evlenmeseydin” falan diyordu ve uyandım.

Rüyada yonca görmek yorumu

Rüyada yonca görmekKübra merhaba, gördüğün rüya iki bakımdan ele alınabilir. Birincisi güncel yaşamda içinde bulunduğun ruh halini yansıtabilir ki bu durumda sanki ilişkinde bir umutsuzluk ya da bıkkınlık var gibi “artık beklediğim yeter” mesajı var. Başka biriyle evlenmeyi aklına getirmeye başlamışsın gibi görünüyor.

İkinci bakış açısı ise bu rüyanın değerli bir mesaj verdiği kabul edilebilir. O zaman rüyada tanımadığı bir kişiyle evlenmiş olduğunu görmek rüya sahibinin yaşamında bazı şeyleri değiştirmek istediğini simgeler. Rüyada düğüne gittiğini görmek hayatınızın değişmek üzere olduğunu işaret eder, yaşamınızın bir yönün bittiğini, ancak başka bir bölümünün başlamak üzere olduğunu ifade eder.

Rüyada yonca görmek görülen yoncanın cinsiyle açıklanmakla birlikte genel olarak iyi gelişmelere işarettir. Üç yapraklı yonca görmek geçmişi, şimdiki zamanı ve geleceği ifade eder. Dört yapraklı yonca görmek iyi şansa işaret etmektedir. Bazı problemleri başarıyla çözeceğinizi anlatır. Rüyada yonca tarlası görmek genç bir erkek için hayatta başarılar kazanacağına, bekar bir bayan ise kısmet anlamına gelir. Evli bir kadınsa yeni bir eve, orta yaşlarda ise başarı anlamına gelir. Rüyada yonca toplamak veya yonca bulmak para ve bolluk olarak yorumlanır. Kuru yonca görmek hüsrana uğramaya, üzülmeye işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir