Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Yönetici Görmek

Rüyada yönetici görmek neye delalettir?

Selamun Aleyküm, öncelikle hayırlı günler diliyorum. Rüyamda ağırlıklı olarak yöneticimi ve kendimi görüyorum. Yöneticim iyi ve dürüst bir insandır. Rüyamda ben masadaki sıcak ekmekten bir parça alıyorum, o bunu görüyor ve kopardığım parçayı bana veriyor. Sonra bana evliliğin nasıl bir şey olduğundan bahsediyor. Bahsederken “evlilik işkence ile durmak” diyor üzülüyorum. Sonra nasıl oluyor anlamadan başını göğsüme yaslıyor, bende şefkatle saçlarını okşuyorum ama şaşkınım tabi, olsun üzgün diyorum.

Sonra rüyamda her safhasında karşıma çıkıyor, gülüyor gülümsüyor sürekli bana. Genel müdürlükte oluyorum ve “gitme, yemeğe kal” diyor, mutfakta yemek pişiyor, bana ikram ediyor. Sanki rüyamda içimde farklı bir duygu oluşmaya başlıyordu. Allah aşkına ne anlama geliyor bu rüya normal bir rüya değil çünkü. Teşekkür ederim.

Kimden: Fatıma
Cinsiyetiniz:Kadın
Yaşınız:37
Medeni Durumunuz:Bekar
Anahtar kelimeler: yönetici,ekmek,yemekler,sohbet,yakınlaşma
Şu anki ruh haliniz: gelecekten umutluyum, çok şükür normal bir durumdayım.

Rüyada yönetici görmek nasıl yorumlanır?

Haklısınız, bu bir normal rüya değil. Gördüğünüz şeyler beyninizin uyku sırasında bilinç altınızdaki şeyleri kullanarak oluşturduğu senaryolardır. Bilinç altınızda yöneticiniz ile rüyadakine benzer yakınlaşma arzusu bulunmakta.

Rüyada yönetici görmek, yönetici ile karşılaşmak, yöneticiyle konuşmak işinizde kimi küçük sorunları çözmek için daha derli toplu çalışmanız gerektiğini ifade eder. Rüyada yöneticiyle tartışmak veya kavga etmek rüya sahibinin disiplinsiz davranışları nedeniyle çevresini rahatsız ettiğini ifade eder. Rüyada amir olmak, yönetici olmak, yönetici olduğunu görmek daha verimli olmak için daha organize çalışmanız gerektiğini işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir