Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Yönünü Kaybetmek

Rüyada Yönünü Kaybetmek Neye İşarettir?

Rüyamda büyük ve çok güzel bir binadayım. Yönümü kaybediyorum ne tarafa gideceğimi şaşırıyorum, olduğum yerden dışarı çıkamayacağım diye korkuyorum. O sırada arkamda 8-10 yaşında erkek çocuğu beliriyor ve bana ne yaptığımı soruyor, benden yolumu bulamadığımı söylüyorum, bana “ben seni çıkarırım” diyor.

Ben çocuğa “sen beni buradan nasıl çıkartacaksın” diyorum, oda bana “ben her şeyi görüyorum ve hissediyorum” diyor, beni eve kadar götürüyor. Bende çocuğu seviyorum, hep benimle kalmasını istiyorum, çocuk “tamam” diyor, sonra kapı çalıyor 3 tane kadın geliyor, orada uyanıyorum.

Rüyada Yönünü Kaybetmek Nasıl Yorumlanır?

Rüyada görülen yön kişinin gerçek hayatında yaşamının ilerleyişi hakkında bilgi verir. Doğru yön görmek veya doğru yönde ilerlemek, kişinin hedeflerine doğru emin adımlarla ilerlediğini ve verdiği emeklerin karşılığını yakında alıp, başarı ve mutluluğa kavuşacağını ifade eder. Yanlış yön yada  hatalı yönde ilerlemek, insanın hayallerine ulaşmak için hatalı işler yaptığını, hedefine ulaşmak için düşünce veya davranış tarzını değiştirmesi gerektiğini ifade eder. Ters yönde gitmek ise rüya sahibinin hedeflerine ulaşma konusunda geri kaldığını veya bu şekilde onlara ulaşamayacağını temsil eder.

Rüyada yönünü kaybetmek ise kişinin amaçladığı şeylere kavuşmak için izleyeceği yol hakkında zihninin bulanık olduğunu, adeta ne yapacağına karar veremediğini temsil eder. Rüyanda gördüğün erkek çocuğu ise senin gerçek hayatında güvenebileceğin dostların olduğunu, onlara güvenebileceğini ve onların senin reel yaşamda hedeflerine giden yolu bulmakta yardımcı olacaklarını ifade etmektedir. Rüyada olağanüstü güçleri olan birini görmek ise aslında rüya sahibi kişinin sahip olduğu ancak farkına varmadığı veya kullanmadığı bazı yetenekleri olduğunu belirtir ve bu konuda kişiyi uyaran anlam taşır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir