Kategoriler
Giyim Rüyaları

Rüyada Yorgan Görmek

Rüyada yorgan görmek ne manaya gelir?

Rüyamda beyaz bir arabanın içinde kavşaktan dönüyorum, karşımdan evlilik aşamasında olduğum eşim geliyor , kendisi telefonla konuşuyor, “kiminle konuşuyorsun” diye sorduğumda “boş ver” deyip geçiyor yanımdan. Sonra onun ailesininde bulunduğu bir evin içinde buluyorum kendimi, evin her odasında dolap var, dolapların içinde yatak yorgan ama yorganlar çok ilgimi çekiyor, çok temiz ve güzeller, sonra annesi ve ablasıyla görüşüyorum, gerçek hayatta henüz tanışmadım kendileriyle.

Nişanlımla yolda yürüyoruz bana ablasının ve annesinin beni pek beğenmediğini söylüyor bende ona kızıyorum “sen nasıl böyle söylersin biz bu aşk için ne fedakarlıklar yaptık, ne düşündükleri bu kadar önemli mi senin için” dedim, çok sinirlendim ve parmağımdaki alyansı çıkartıp ona verdim, ayrılmak istedim ama çok üzgündüm, ağlamaya başladım, arkamı döndüm tam giderken beni durdurdu ve evlenelim dedi. Bunun manası nedir.

Rüyada yorgan görmek neye yorulur?

Rüyada yorgan görmek ısınma, sıcaklık, emniyet, başarı, başarıyla birlikte mutluluk anlamına gelir.  Rüyada yorgan örtmek, üzerine yorgan örttüğünü görmek dikkatli ve tedbirli yapınız sayesinde her zaman tehlike ve belalardan uzak duracağınızı işaret eder. Yorgana sarıldığını görmek kişinin kendini daha çok emniyette hissetmek istediğine, aile sıcaklığı özlemine işaret eder. Yorgan dikmek, yorgan diktiğini görmek doğru ve mantıklı düşünerek hayatınız boyunca rahat edeceğinize delalet eder. Rüyada yorgan toplamak veya bir yorganı katlamak gerçek hayatınızda dikkatli ve tedbirli olma huyunuz ile bir tehlikeden uzak kaldığınızı, zarar görmediğinizi temsil eder.

“Rüyada Yorgan Görmek” için 6 yanıt

Ben dün gece rüyamda yorganda fare gördüm, çığlık atarak uyandım. Bu rüyam ne anlama geliyor, cevap verirseniz size duacı olurum.

Gül selam, yorgan hakkında bilgi sayfada yer almaktadır. Fare hakkında bilgi için rüyada fare görmek sayfasını ziyaret edip, eldeki bilgiler ve içinde bulunduğunuz ruh halini birlikte değerlendirip, rüyanın verdiği mesajı tespit ediniz.

Rüyamda eski komşum bana yorgan veriyor ve “bak bu yorgani ici yün, sıcak tutar isinirsin” diyor, bende alıyorum, yorganin dışı çok güzel ama içini açıyorum içinden sunger çıkıyor ve çok pis sidik gibi kokuyor.

Ayşe selam, rüyada eski komşuyu görmek gerçek yaşamınızda insanlarla tartışma yaşayacağınız bir dönem olarak yorumlanır, etrafınızdaki insanların dedikodunuzu yaptığını gösterir. Rüyada yorgan görülmesi ısınma, sıcaklık, emniyet, başarı, başarıyla birlikte mutluluk anlamına gelir. Ancak eski komşunun size pis bir yorgan vermesi aslında gerçek yaşamınızda mutluluğunuza veya huzurunuza zarar verecek bir tartışmadan uzak durmanız gerektiğine işaret etmektedir.

Rüyamda eski sevgilinin arabasındaydım üzgündü ağlıyodu arka kortukta yanımda yorgan vardı rüyamın manası nedir bekarım ben bu arada

Ruyamda çok sevdiğim fakat uzlaşamadığımız için terk eden, 6 aydır ayrı olduğum esim, elinde iyi bir yorganla kapıyı anahtarla açarak girdi. Ben, kızıma dönerek kapıyı açtığı anahtar sesi ile kapıya baktığımı ve cesaretine şasırdığımı gördüm.Yorumlarsanız minnettar olurum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir