Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Yorgana Sarılmak

Rüyada Yorgana Sarıldığını Görmek Neye Çıkar?

Merhaba, kaynanam rüyasında ailecek bir gemide olduğumuzu ve bu geminin yandığını görmüş bizi kurtarmaya çalışıyormuş ama ben yorgana sıkı sıkı sarılmış bir şekilde kamarada yatıyormuşum. Kaynanam beni oradan çıkartmaya çalışıyormuş, ben çıkmamak için direniyor muşum daha sonrasında beni zar zor yataktan çıkartmış.

Sonrasında benim 9 tane altın kaşığım ve bir takım altınlarım varmış, bunları ona emanet etmek istiyormuşum o da emanet olarak almak istemiyormuş ama ben ısrarla ona emanet ediyormuşum. Sonra emanet olarak zorla ona vermişim “bir şey olursa senden bilirim” diyormuşum. Rüyanın sonunda gemiden kurtulup kurtulmadığımı bilmiyorum, son olarak gemi su içindeymiş bizde birilerini arayarak kurtulmaya çalışıyormuşum, yorumlayabilir misiniz lütfen.

Rüyada Yorgana Sarılmak Tabiri

Özlem merhaba, rüyayı gören kayın valideniz bu nedenle bu açıklama onun hakkındadır. Unutmayın ki bazı rüyalar görülen hakkında da (yani sizin) mesaj verebilir.

Rüyada gemi ile yolculuk yapmak kişinin düşüncelerini açık ve net, anlaşılır bir şekilde ifade etmesi ve karşınızdaki insanın bunu anladığından emin olması gerektiğine işaret eder. Rüya sahibinin bunu başaramaz ise yeni bir bakış açısı denemek zorunda olduğunu gösterir. Gemide yangın çıkması ise reel yaşamda değişim ifadesi olup, bu değişimin rüyayı gören kişiye biraz zorluk çıkaracağını, belki de yoracağını, bir takım sıkıntılar yaşayabileceğini gösterir. Gemi yangınında ölüm olmaması bu değişimin hakkınızda uzun vadede hayırlı olacağını belirtmektedir.

Rüyada yorgana sarılmak kişinin kendini daha çok emniyette hissetmek istediğine, aile sıcaklığı özlemine işaret eder. Ancak yorgana sarılan kişi rüya sahibinin gelini (siz) ki bu durum sizin gerçek hayattaki ruh halinizi anlatmaktadır (rüyada görülen kişi hakkında mesaj)

Rüyanın devamında gelişen olaylar ve konuşmalar çok ilginç ve büyük ihtimalle rüyayı gören kişinin gelini ile gerçek hayatta aralarındaki durumun yansımasına benziyor ve büyük ihtimalle arada bir güvensizlik olduğunu temsil ediyor.

Rüyada altın kaşık görülmesi rüyayı gören kişinin beslenme konusunda abartıya kaçacak ölçüde fazla veya hatalı yemek yediğinizi simgeler. Bu bir uyarı rüyasıdır ve dikkate alınması gerekir. Ancak bu altın kaşıkların size ait olması bu yorumun sizi de işaret etmesini sağlayabilir. Rüyada altın görmek ümit, iyi sıhhat demektir ya da rüyalarda altın ile ilgili herhangi bir şey görmek, maddi, manevi ve sağlık yönünden istenilen şeylerin gerçekleşeceği, çevreden iyilik ve yardım görüleceği bir döneme girildiğini gösterir.

“Rüyada Yorgana Sarılmak” için 2 yanıt

Rüyamda eski sevgilimin evine sevdiğim bir abimle gidiyoruz, kapıyı annesi açıyor ve içeriye giriyoruz, “nerede” diye soruyorum.,”odasinda” cevabi veriyor. Birlikte gittiğimiz abim.salonda kalıyor sanki ben evin içini odasını biliyormusum gibi odasına giriyorum ve yatakta kollarını açıyor, sarılıp yanına yatıyorum, sonrada uyanıyorum. 3 senedir hayatımda kimse yok boyke enteresan bı rüya gördüm.yorumunu yaparsanız sevinirim. tesekkurler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir