Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Yorgun Güvercin Görmek

Rüyada yorgun güvercin görmek neye işaret eder?

İyi günler Ben Sivas tan Onur 21 yasındayım bekarım. Rüyamda bir çok beyaz güvercin gördüm fakat güvercinler çok yorgun idi ve yere kondukları zaman bir kaç tane kedi tarafından tutulduklarını gördüm. Bu beyaz güvercinler ne anlama geliyor. Teşekkürler.

Rüyada yorgun güvercin görmek neye yorulur?

Rüyada güvercin görmeniz, çok sık görülen rüyalardan biridir ve genellikle feminen ( kadınsı, kadına ait, kadın tarafıyla ilgili ) bilgiler içerip, haber ağırlıklı anlamlar taşır. Güvercinin rengi, sağlık durumu haberin anlamını açıklar.

Rüyada yorgun güvercin, yorulmuş güvercin veya güvercinin yorulduğunu görmek üzüntü habercisidir ya da bir görüşmede uzlaşma elde edemeyeceğinizi simgeler.

Rüyada kedinin bir fare, yılan veya başka bir hayvanı yakaladığını, boğduğunu veya öldürdüğünü görmek, bir kadının desteğini alarak içinde bulunduğunuz sıkıntılı, üzücü durumdan kurtulacağınızı ifade eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada güvercin görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Yorgun Güvercin Görmek” için 2 yanıt

rüyamda kara bir güvercin gördüm bana yaklaşip bir kiz oldu kanatlı esmer bir kiz çok yaklaştı burun buruna geldık geri giti bir sey söylemeden acaba bunun anlamı nedir

Umrede güvercin görmek
Selamun aleykum, nasilsiniz, benim gordugum ruyayida cevaplandirirsaniz çok sevinirim, benim gordugum ruya boyleydi, ben bu gece rüyamda ümreye gittim güya ümrede deniz var, bende kenarınndayım, başımda 2 tane güvercin uçuşuyor, biri mavi biride beyazdı sora uyandim bu ruya ne anlama geliyor anlami nedir acaba cok bilmek isterim merak ettim onceden cok tesekkur
Takma isim : ayse
Yaşınız : 18
Cinsiyetiniz : Kadın
Medeni durum : Bekar
Ruh haliniz : mutlu
Anahtar kelime : umreye gitmek, mavi güvercin, beyaz güvercin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir