Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Yorgunluk

Rüyada yorgunluk neye delalet eder?

Rüyamda annemin hasta olduğunu gördüm ve gerçek hayatta da hasta, bir yere gidiyorduk ama o hasta olduğunu belirtti ve gelemeyeceğini söyledi. Anneme baktığımda çok yorgun ayakta duramayacak gibiydi sizce bunun anlamı ne olabilir? yorumlarsanız gerçekten sevinirim. Didem.

Rüyada yorulmak tabiri

Didem merhaba, rüyada anneyi hasta görmek üzüntülü, can sıkıcı bir haber almaya işaret eder. Bu haber anneniz hakkında olmayabilir, ancak sanki anneniz hastalanmış şeklinde size bir üzüntü verebilir. 

Rüyada yorgunluk görmek, yorulduğunu hissetmek veya yorulmak; bir işte artık sona yaklaşıldığını ifade eder. Önemli kararlar almak arefesinde gündüzleri yorgunluk hissi, verimlilikte azalma, düşünsel işlevlerde bozulma, biyolojik değişmeler, psikolojik faktörler, ruh durumu, beynin fonksiyonu, bedenin dinlenmesi, beynin dinlenmesi konularına dikkat etmek gereklidir. Rüyada yorgun birisini görmek yakın çevrenizdeki birinin kariyer veya ev yaşamında yolunda gitmeyen bir şeyler olduğunu anlatırken rüyada yorulmuş birini görmek o kişinin mutsuzluğu veya üzüntüsünün sizi de olumsuz etkilediğini gösterir.

Rüyada bitkin olduğunu görmek, bitkinlik, bitkin olmak yorucu bir durumun size bıkkınlık verdiğini işaret eder. Rüyada bitkin bir yüz veya bitkin birini görmek büyük bir stres altında bulunduğunuzu ifade eder.

“Rüyada Yorgunluk” için bir yanıt

Rüyada birini yorgun görmek
Merhaba adim Beytullah, infaz koruma memuruyum, 29 yaşındayım, bekarım. Rüyamda ayrıldığım sevgilimi hastanede gördüm, kendisi hemşiredir. Hastanede halsiz yorgun ayakta duracak hali yok, ben koluna girdim, yardim ettim. Sol kolunda amca oğlu vardı. Tam kolumdan çıkarken beni tuttu yürümesine yardım ettim, sonra uyandım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir