Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Yosun Görmek

Rüyada yosun görmek neye delalet eder?

Ben üniversite son sınıf öğrencisiyim. Rüyamda sınıf arkadaşlarımla deniz kıyısı olan bir yere gidiyoruz, ben denize girmek için arkadaşlarıma ısrar ediyorum, onlarda bana “çok fazla yosun olduğunu” söylüyorlar fakat deniz çok berrak, sadece küçük bir alanda çok az deniz bitkileri var, resmen dibi görünüyor denizin. Daha sonra benim ısrarlarımla karar veriyoruz denize gireceğiz , fakat benim yanımda mayom yok, herkes kıyafetlerinin altına giyip gelmiş, herkes giriyor ben kalakalıyorum ama girmek istiyorum, giremiyorum.

Sonra arkadaşlarıma soruyorum, bir tanesi yanında mayo olduğunu söylüyor, çantasından bana mayo değilde havlu veriyor, meğer benim havlu aradığımı sanmış. Daha sonra bende elimde havlu ile tüm kıyafetlerimle atlıyorum denize arkadaşlarım suyu beğenmediklerini, soğuk olduğunu söyleyerek hemen çıkıyorlar, bende bir süre yüzüp çıkıyorum ama ben gayet beğeniyorum suyun sıcaklığını fln. Herkes şaşırıyor kıyafetlerimle yüzmüş olmama ama en ilginç kısmı arkadaşımdan aldığım havluyu yüzerken elimden bırakmam.  23 yaşında bekar bayanım.

Rüyada yosun görmek neye yorulur?

Esra selam. Gördüğünüz rüya gerçek yaşamınızda maddi ve manevi yönünden her şeyin yolunda olduğunu, işlerinizin istediğiniz gibi ilerlediğini, kısacası mutlu olduğunuzu gösterirken iletişiminize dikkat edip, yanlış anlama / anlaşılmaya sebep olacak durumlardan kaçındığınız zaman her şeyin daha da iyi olacağını haber vermektedir.

Rüyada yosun görmek gereksiz detaylarla uğraşarak zaman kaybediyorsunuz, zamanınızı daha ciddi işlere ayırmalısınız gereksiz işlerle zaman kaybetmemeniz gerektiğine işaret eder. Rüyayı genç kız görürse mutluluk, evli bir kadın görürse uzun zamandır görmediği eski bir arkadaşını görmesine işaret eder. Rüyada varek, su yosunu, esmer yosun görülmesi aynı zamanda bilerek ve isteyerek gittiğiniz yolunuzda kimi duygusal sorunlara yakalanma ihtimalini simgeler. Rüyada saçlarından yosun çıktığını görmek rüyayı gören kişinin dış görünümü hakkında yaşadığı gereksiz endişeler yüzünden potansiyel enerjisi ve yeteneklerini tam olarak kullanamadığını ifade eder.

“Rüyada Yosun Görmek” için 5 yanıt

Rüyamda erkek arkadaşımın evimize gelip dedemin elini öptüğünü, ardından annemden izin alarak dışarıya çıkarak istediğini gördüm, sonrasında ben odama girdiğimde üzerime beyaz kot ve beyaz bluz giyiyorum ve bir an evin içi kalabalık, daha sonra banyoya giriyorum yerde su birikintisi ve iç çamaşırımı görüyorum, onu elimdeki uzun sopalı süpürge ile çöpe atıyorum, ardından bir bakıyorum fayansların bazı yerlerinde yosun ve her yerinde sarımsı renginde böyle sünger şeklinde bir şeyler çıkmış ve içerisi de sıcaktı elimde ki çek-pas ile fayansları temizliyordum. en çok şu son bölüm beni etkiledi rüyanın açıklaması nedir acaba yardımcı olursanız sevinirim. İyi çalışmalar. 24, Kadın, sözlü, ön muhasebe

ysmm merhaba,
Gördüğünüz rüya iç dünyanızdaki bazı negatif duygulardan kurtulduğunuz anda her şeyin aydınlık ve hayırlı bir şekilde ilerlemeye başlayacağınız, çoğu şeyin size bağlı olduğunu simgelemektedir.

merhabalar rüyama yaptığınız yorum için çok teşekkürler.
Tekrar bir rüyamı paylaşmak istiyorum. Rüyamda , dayımın eskiden konuştuğu bir kadının kızını gördüm ( hala daha görüşürüz) onun telefonunda benim erkek arkadaşımın numarasının kayıtlı olduğunu ve konuştuklarını gördüm fotoğraf atmış onları görüyorum ve kızıyorum o ısrarla göstermek istemese bir şey bunda ne var yani dese bile ben görmek için ısrar ediyorum ve tartışma gibi bir şey oluyor. Ardından bir apartmanın orayım orada çalışıyormuşum telefonla konuşmak için kapıya çıkıyorum ve erkek arkadaşımın ablasını arıyorum görüşmek istediğimi söylüyorum ve bir anda bir bakıyorum ablası iş yerimin kapısında oturuyor durumu ona anlatıyorum ilk önce ağlayamıyorum ama sonradan gözyaşlarımı durduramıyorum ablasının gözleri kanlanmıştı o da ağlıyordu bana sarılıyordu kardeşine çok kızmıştı bunun anlamı nedir ? şimdiden teşekkürler.

ysmm selam, dikkat ederseniz rüyanız iki bölüm, birinci bölümde dayınızın geçtiği olaylar, ikinci bölümde apartmanın oradaki konular. Ancak her iki bölümdeki olaylar da dönüp dolaşıp erkek arkadaşınıza veya onunla ilgili bir konuya geliyor. Yani odak noktası erkek arkadaşınız ki bunun anlamı şu anda erkek arkadaşınız ya da onunla ilişkiniz kafanızı, hayatınızı fazla meşgul ediyor. İnsanın bir konuya kafasını bu kadar takması yaşamının diğer alanlarına gerekli ve yeterli zamanı bırakmaz ve kişinin yaşamını alt üst edebilir. Tabii bu benim düşüncem kabul edip etmemek sizin takdirinizdedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir