Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Yufka Görmek

Rüyada yufka görmek görmek neye delalet eder?

Rüyamda eşimin dayısının oğlu ve tanımadığım bir teyzeyi gördüm, teyze hamur yoğuruyordu bende ona yardim ediyor yufka açıyordum. Çok büyük bir yufka açtım ve şaşırdım, açtığım yufkayı içeriye götürüp eşime gösterdim.

Daha sonra tepsiye serdim, üstüne ceviz içi koydum daha sonra tepsinin içinde pestil ve üstünde ceviz içi gördüm, onları elimle sardım, cevizli sucuk yaptım, eşim ve dayısının oğlu içeri gittiğimde ekmek pişirilen saçla uğraşıyorlardı. Bu rüyanın manası nedir, şimdiden çok teşekkür ederim.

Rüyada yufka görmek görmek neye yorulur?

Gördüğünüz rüyanın tüm unsurları hep pozitif, güzel, hayırlı gelişmelere işaret etmektedir.

Rüyanızda gördüğünüz teyzenin hamur yoğurması çevrenizde örnek alabileceğiniz, çalışkan, başarılı kişiler olduğunu simgeler. Onların bilgi ve deneyimlerinden yararlanmanın sizin için hayırlı olacağını simgeler.

Rüyada yufka görmek hayırlı bir rüya olup, hayırlara işaret eder, sıkıntıların, dertlerin bitmesi, refah içinde mutlu bir hayat süreceğine delalet  eder. Bu rüyanın derin çözümlemesi ise sevinç, zevk, beraberlik ve uyanık yaşam memnuniyeti simgelemektedir. Rüyada yufka açmak kişi bekarsa onun mutlu bir evlilik yapmasına, ödemekte zorlandığı borcu varsa borcunu ödemesine, sürüncemede olan bir işi varsa onun çözümüne işarettir. Evli birisi rüyasında yufka açtığını görürse bu rüya o zaman kişinin evlilik hayatında daha mutlu günlere, evinde bolluk ve berekete işaret eder.

Rüyada yufka yemek ya da yufka yediğini görmek güçlü maneviyat bağlantınızı vurgular, aydınlanma ve aydınlığı temsil eder, yüksek bir kaynaktan tavsiye veya rehberlik alacağınızı ve bunun sonunda daha mutlu, daha ferah yaşama kavuşacağınızı gösterir.

“Rüyada Yufka Görmek” için 4 yanıt

Gerçek hayatta bana evlenme teklif eden bir kişi var, benden yaşça büyük, rüyamda onunla marketteydim. O kendisine yufka ekmek almıştı, kasada yiyordu, bende “bana da şunu alır mısın” dedim, sıcacık bir ekmek vardı, çok güzel kokan, mayalı kalın ekmek, çok canım çekti. “alırım tabi” dedi. Bana onu aldı başka bir şeyler daha aldı ve marketten çıktık bu kadar. İki gündür bu rüyayı düşünüyorum. Lütfen açıklayın bana.
esra, 24, Kadın, Bekar, Çalışıyor, mutlu

Doğru rüya yorumu için mutlaka hakkınızda bilgi vermelisiniz diyoruz. Siz biraz bilgi vermişsiniz ancak hiç bilgi vermesiniz daha iyiymiş. Sizden yaşça büyük ve size evlenme teklif eden adama ne cevap verdiniz, durumunuz ne? önemli olan o konuda bilgi vermeniz. Yoksa o yufka ekmek yiyormuş, yesin afiyet olsun. Sizinde canınız sıcak ekmek çekmiş ve adam sizde sıcak ekmek almış, size de afiyet olsun.

Rüyamda, bakkaldan büyük bir pet şişe Erikli marka su, 2 tane kocaman yuvarlak Karadeniz ekmeği satın alıyorum çıkıyorum. Elimde küçük bir parça yufka var onu yüzünü görmediğim birisine veriyorum. Rüyamda orucum, ekmekleri eve götürmek üzere poşetlere sığdırmaya çalışırken uyandım. Aynı gece başka bir rüya daha gördüm İstanbul’dan Can adındaki arkadaşım beni telefonla arayıp benim yerime bir form dolduruyor, ben söylüyorum o dolduruyor ve benim yerime imzalıyor.
38, Kadın, Bekar, Çalışıyor, umutluyum güzel şeyler olacak.

Merhaba,
Haklısın, seninde düşündüğün gibi görmüş olduğun rüya da hayırlı ve güzel şeyler olacağını müjdeliyor. üstelik rüyadaki tüm unsurlar olumlu.
Rüyada su görmek ya da su içtiğini, verdiğini görmeniz, sizin bilinç altı ve ruhsal durumunuzu ifade eder. Su almanız yaşam sevincini artıracak gelişmeler olacağını gösterir.
Rüyada ekmek almak, ekmek aldığını görmek, bolluk, bereket, maddi rahatlama işaretidir.
Rüyada yufka görmek hayırlı bir rüya olup, hayırlara işaret eder, sıkıntıların, dertlerin bitmesi, refah içinde mutlu bir hayat süreceğine delalet eder. Bu rüyanın derin analizi ise sevinç, zevk, beraberlik ve uyanık yaşam memnuniyeti simgelemektedir. Birine yufka vermeniz bu sevinç ve mutluluğu birileriyle paylaşacağınızı göstermektedir.
Arkadaşınızın sizin yerinize form doldurması ise birinin vesile olması ile yakında yakında bir taahhüt, anlaşma, imza atma durumu yaşayacağını ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir