Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Yukarı Doğru Uçmak

Rüyada yukarı doğru uçtuğunu görmek neye çıkar?

Merhaba, Rüyamda nerede olduğumu bilmiyorum ama bir dağ eteği sanırım. Yukarı daha doğrusu feraha ermek için, kurtulmam için, çıkmam gerekiyor. Sonra nasıl olacak falan derken, içimde uçma hissi geçiyor ve yukarı doğru uçmaya başlıyorum. Önüme engeller çıkıyor labirent gibi bir biri içine geçmiş set halinde yeşil demir parmaklıklar (korunak gibi) sonra nasıl çıkacağım falan derken duraksamadan aralardan sıyrılarak yoluma devam ediyorum ve fereha eriyorum, tepenin noktasına geliyorum.

Duraksamadan gökyüzüne yükselmeye devam ediyorum. Sonra kendi kendimi yönlendiriyorum, dağ görüyorum, bulutlu tepe “oraya gidelim” diyorum, yanına yanaşıyorum sonra uçurtma görüyorum, “oraya” diyorum oraya gidiyorum. En son artık gücüm azalmış herhalde, istediğim yere gidemiyorum, bir sürü hangarın oldu bir bölgeye iniyorum. Sıkılıyorum ama yapacak bir şey yok diyorum gücümü toplamalıyım diyorum.

Rüyada yukarı doğru uçmak yorumu

Gördüğünüz rüya “temel rüyalardan uçma rüyalarına” örnek olabilecek bir rüyadır. Rüyanız aile efradı arasındaki aile bağlarının daha çok  kuvvetleneceğini, evinde  beraberlik ve birliğin artacağını, aile üyelerinden birinin evlilik konusunda bir adım atacağını, yakın bir anda çok ses getirici bir işe başlayacağına, şanslı ve bereketli günler geleceğini, hem sizi hem ailenizi çok sevindirecek edecek bir haber almayı ve feraha çıkmayı işaret edebilir. Rüyada yukarıya doğru uçmak aynı zamanda hayırlı olacak bir kısmet ile dünya evine gireceğinizi, hayalinizdeki eve sahip olmayı, bir yeni sayfa açmayı ve mutlu bir yaşam sürmeyi işaret edebilir. Detaylı bilgiyi uçma rüyaları sayfasında okuyup, içinde bulunduğunuz ruh halinizle birlikte değerlendirebilirsiniz.

Rüyada yukarı görmek, yukarısı, yukarılar, üst kısım, üst kısımlar ilgili rüyalar görmek sizin iç dünyanızdaki yükselmek, daha üst mevki sahibi olmak arzunuzu gösterir. Kariyerde yükselmek isteği her sağlıklı insanın beklentisidir ve doğaldır ancak sık sık yukarılar ilgili rüyalar görmek bilinçaltınızın kontrolsüz takıntısını gösterir ve sağlıklı değildir. Sizin yükselme arzusunun bir saplantıya dönüştüğünü ifade eder.

“Rüyada Yukarı Doğru Uçmak” için bir yanıt

Rüyada balonla uçmak
Rüyamda önce evimin içindeydim. Birden ama dışarıda, bir balonun içinde buldum kendimi. Balonla uçuyordum. Saat çok geçti, ailemi uyandırmayayım diye sesimi çıkarmadım. O yolu balonla gidiyordum, uçarken arkaya baktım ve bir yaşlı kadının benim arkamdan koştuğunu fark ettim, birden çok korktum ve balonla yükseldim, yüksekten uçtum. Hayırlısı ama yinede anlamını yazarsanız çok sevinirim gerçekten rüyam aklımdan çıkmıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir