Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Yüksek Bina Görmek

Rüyada yüksek yapı görülmesi neye delalet eder?

Rüyada yüksek yapı görmekİyi günler, rüyadan yüksek bina gördüm. Ben 34 yaşımda ev hanımıyım, evliyim. Dün gece gördüğüm rüyanın etkisinden hala çıkamıyorum. Normalde de yüksekten korkarım. Rüyamda çok yüksek bir binanın en tepesinde, cam önündeyim. Bina L şeklinde ama çok geniş değil, bulunduğum yer 1 metreye 30 cm kadar raf gibi, pencere önü gibi bir yer. Pencereler çok küçük, çerçevelerini söküyorum, kafamın bile sığamayacağı kadar küçük, geri takıyorum, yanımda arkadaşım var önce kim olduğunu bilmiyorum daha sonra aşağıdan bize yardım gelecekmiş onu bekliyoruz ama ben artık oraya sığamıyorum.

İtfaiye aracı gibi bir şeyin platformu bize yaklaşırken arkadaşımla karşı karşıya duruyoruz ve o an kim olduğunu görüyorum ve arkadaşımın kucağında benim 3 yaşındaki oğlum duruyor. Çok garip ki ben neden tutmuyorum oğlumu. O an aklımdan geçen şu, “oğlum benim kucağımda olsa ben dengemi kaybeder düşeriz ikimizde, şu platforma basar basmaz alıcam oğlumu hemen” diyorum. Arkadaşım benim kadar korkmuyor yani orada.

Oradayken içim sıkılıyor, sığamıyorum ama gerçek hayatta orada olsam daha çok panik yaşarım, titrer hatta korkudan ölürdüm herhalde. Sonuç olarak platforma basıyor ve rahatlıyorum, aşağı doğru inerken ya uyandım ya da hatırlamıyorum kalanı. Teşekkürler. Kimden: cgnyk, Cinsiyetiniz: Kadın, Yaşınız: 34, Medeni Durumunuz: Evli, Anahtar kelimeler: yüksek bina, yüksekten korkmak

Rüyada yüksek bina görmek nasıl yorumlanır?

Merhaba, Bu değerli rüyayı bizimle paylaştığınız çok teşekkür ederim. Gördüğünüz rüya, gerçek yaşamınızda mütevazi yapıda, risk ve tehlikeden hoşlanmayan, sessizlik ve sakinlikten hoşlanan bir ruh yapısına sahip olduğunuzu simgelerken, şu anda yaşamınızda kişisel ya da aile olarak bir gelişim ve büyüme halinde olduğunuzu ( yeni yatırım, yeni iş kurmak, ev almak, okula başlamak gibi önemli bir konu ), bu büyümenin sizde stres yarattığını işaret etmektedir.

Rüyanın sonunda sağ salim platforma inmiş olmanız bu stresin geçeceğini, risk almadan kimi şeylere kavuşmanın mümkün olmadığını işaret etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada yapı görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Yüksek Bina Görmek” için 2 yanıt

Rüyada kardeşinin asansörden düştüğünü görmek
Yüksek binada oturuyoruz, asansörün etrafı açık olmuş oluyor, ben asansörü elle kontrol ediyorum, asansörün etrafı tozlanmış, annem kardeşime bir bez verdi silmesi için, asansörün üstünde ayakta durdu, düşersin demeye kalmadı düştü, sonra aşağıya baktığımda kardeşim ayağa kalkıp düşüyordu, iki defa aynısı oldu ve tekrar kalktığında ben uyanmıştım, rica etsem ne anlam taşıdığını yazar mısınız teşekkürler.

Merhaba ben 35 yasindayim. Ruyamda yuksek bir binanin terasindayim. 6 yasinda oglum ve teyzemde var. Binanin ortasindayim ust kattaki insanlari goruyorum kenardan yuruyorlar dusmelerinden korkuyorum. Ams onlar cok rahatlar. Etrafimdaki binalara bakiyorum insanlar terasinda yemek yiyorlar. Ne kadar lux yasiyorlar deniz de vardir kesin diye dusunuyorum. Arkama bakiyorum denizi kumsali goruyorum. Gidip yuzmek istiyorum biri ogluma sesleniyor. Oglum terasin kenarina gidiyor uzaniyor. Cok korkuyorum dusmesinden ama yanina gidemiyorum. Gel buraya diyorum sadece. Sonra bir anda ben teyzem ve oglum terasta masada yemek yiyoruz. Ben acaip rahatliyorum oglum masada oldugu icin. Uyandim o sekilde. Yorumlarsiniz sevinirim tesekkurler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir