Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Yüksek Binadan Etrafa Bakmak

Rüyada yüksek binadan etrafa bakmak neye çıkar?

Rüyayı eşim dün sabah gördü ve bana anlattı. Bende paylaşmak ve yorumunuzu almak istedim. Eşim yüksek katlı bir binanın çatısında etrafa bakıp aşağıya otoparka iniyor. Tam otoparktan arabasını alıp çıkmak üzereyken deprem oluyor ve hemen arabadan ve binadan uzaklaşıyor. Depremi hissettiği sırada otoparkın kapısından güneş ışığını görüyor ve hemen kapıya doğru koşuyor.

Ben aynı binada değilim ama yakında benzer şekildeki bir başka binadayım ve göçük altında kalıyorum. Bulunduğum yapı yaklaşık 20 katlı gibi bir yapı ve ben 8. katındayım. Sarsıntı ile binanın 10 katı gömülüyor ve tabi ben de.

Kızımız anneannesi ile birlikteymiş; eşim telefonla konuşup onların iyi olduklarını öğreniyor. Bir süre sonra bende kurtarılmışım, yaşıyorum, herhangi bir hasar almamışım. Göçük altında kalmam nedeniyle sadece toz duman var üzerimde, yaralanmamışım. Sizce bu rüya neye işaret ediyor? 35, Kadın, Evli, Ev hanımı

Rüyada yüksek binadan etrafa bakmak neye yorumlanır?

Bu son derece değerli rüyayı paylaştığınız için teşekkür ederim. Eşinizin rüyası hem mevcut surumu özetliyor hem yakın gelecek için kimi yararlı ipuçları veriyor.

Rüyanın ana mesajı; eşinizin gerçek hayatta kendine yüksek hedefler seçmesi yüzünden kimi sıkıntılar çektiğini, önemli bir stres ya da yorgunluk yaşadığını ve yaşamında aniden ortaya çıkacak bir gelişme sonunda pek çok şeyin değişeceğini, bu değişimin başta kimi zorluklar getireceğini, bu zorlukların diğer aile bireylerini de etkileyeceğini ancak sonunun çok iyi olacağını temsil etmektedir.

Rüyada otopark görmek size günlük faaliyetleri yavaşlatmak ve dinlenmek için kendine biraz zaman ayırmaya ihtiyacınız olduğunu gösterir. Eşinizin gördüğü güneş ışığı onun doğru yolu bulacağını göstermektedir.

Rüyada deprem olduğunu görmek, gerçek yaşamınızda kimi şeylerin aniden değişeceğini haber verir. Bu değişim genellikle sıkıntılı olacak şeklinde tabir edilir. Rüyada depremde evinin altında kaldığını görmek istikrarlı bir yaşam için sizin temel ihtiyaçlarınızı tehdit eden bir unsurun varlığını gösterir ve bu tehdidin altında ezildiğinizi işaret eder. Rüyada depremden sağ kurtulmak, depremde evinin altında kaldığını ve kurtulduğunu görmeniz, gerçek yaşamında içinde bulunduğunuz büyük zorlukların üstesinden geleceğinizi simgeler.

“Rüyada Yüksek Binadan Etrafa Bakmak” için 2 yanıt

Çok korktum rüyamda, böyle saçma rüyalar hiç görmezdim, Yüksek bir binanın tepesinde oturmuş manzarayı seyrediyordum, aniden yanımda Berk Hakmanı gördüm, sonra o arkasını döndü ben kaçmaya çalıştım, çok koştum sonra yakaladı, pis pis güldü, normal hayatta gördüğüm bir insan lakin neden böyle hep tüm rüya boyunca kolumdan tuttu anlamadım.

Ben rüyamda büyük bir plaza gibi yüksek bir binanın asansöründe aynaya bakıyorum, sol kaşımın iki üç tel kalmış ve göz çevremde küçülmüştü yani kör degildi hasta gibiydi yorumlarsanız sevinirim. teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir