Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada yüksek bir yerden düştüğünü görmek

Rüyada yüksek bir yerden düşmek neye delalet eder?

Rüyamda dik bir yokuş inerek sonu deniz olan yolda tek başıma yürüyordum, sonra okuldan bir erkek arkadaşım yanıma geldi ve beraber inmeye başladık. Deniz çok dalgalı ama berraktı. Denize girdik,ben ondan uzağa yüzmeye başladım ve geri dönmek istedim. Dönerken bir sürü balık sürüleri yanımdan geçiyordu ben ise çok korkuyordum. Sonra suyun altında elimle büyük bir balık tuttum ve korktuğum için bıraktım. Dalgalı denizden çıktık. Yanımdaki arkadaşım benim için başka birileriyle kavga etti ve eve doğru gitmeye başladı. Bende arkasından giderken denize giden başka arkadaşlarımı gördüm ve onlarla tekrar denize gitmeye başladım. Giderken yanlışlıkla bir kız arkadaşımı yüksek bir yerden ittim ve elimi bıraktırnaya çalıştım sonra arkadan biri beni itti ve o kızla beraber kumlu yere düştük. 17, Kadın, Bekar, Öğrenci

Rüyada yüksek bir yerden düştüğünü görmek yorumu

Rüyada yokuş aşağı indiğini görmek gerçek hayatta her zorluğun bir kolaylığı ya da her gayretin bir karşılığı olduğunu simgelerken verdiğiniz emeklerin karşılığında zorlukları aşıp, rahata ereceğinizi temsil eder. Sonra gördüğünüz berrak deniz, denize girmek, balık sürüsü, balık tutmak gibi eylemlerin hepsi güzel şeylere, sağlık, sıhhat, şans ve mutluluğa işaret etmekte ancak rüyanın sonunda düşmeniz ise bu güzelliklere kapılıp, tedbiri elden bırakmamak gerektiğine işaret etmektedir. Çünkü rüyada yüksek bir yerden düşmek rahata erdiğin zaman hemen gevşememek, çektiğiniz sıkıntıları unutmamak, her zaman geçmişten ders almak gerektiğini ifade eder.

“Rüyada yüksek bir yerden düştüğünü görmek” için bir yanıt

Rüya yorumlarınızı beğeniyorum ağzınıza sağlık. Bunu da yorumlarsanız sevinirim.
Önce kalabalık bir ortamdayım, düğün gibi ama pek çözemedim. Düğünde annem de var, kıza kıza düğünden çıkıyor gidiyor, bende merak ettiğim için peşinden gidiyorum, annem bir eve çıkıyor ve hala kızıyor ama bana değil, sanki genel kızıyor. Beni eve almıyor, bende eve tırmanıyorum, bayağı yükseğe çıkıyorum, annemi camda görüyorum, ne oldu dememe kalmadan sırt üstü düşüyorum, düşerken sanki baya bu yüksekteymişim gibi. O Arda Annem camdan dışarı bakıyor ve ben düşerken yüzüme tükürüyor. O anda çok üzülüyorum hem düşüyorum hem annem yüzüme tükürüyor hemen uyandım ve çok nefes nefese kalmıştım. Teşekkür ederim, yorumlarsanız sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir