Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Yüksek Bir Yere Çıktığını Görmek

Rüyada yüksek bir yere çıkmak neye delalet eder?

Iyi gunler, ruyamda sicak bir gun ve yanimda bir arkadasim var buyuk genis bir arazideyiz, bir futbol sahasi kadar buyuklukte ve etrafimizda deniz var, kendi kendimize hava sicak denize girsek mi diye dusunurken bir anda hava degisiyor ve denizde dalgalanmalar olusuyor ve tabi biz de durumu garipsiyoruz, denizde ufak capli dalgalanmalar basliyor, basta cok onemsemezken sonradan 2- 3 metrelik bir iki dalga uzerimize geliyor ve bize carpiyor ve bu bizi korkutuyor. Yuksek bir yere cikiyoruz ve orada oturuyoruz, bir tepe gibi ama karaya bagli yani denizin ortasinda bir ada gibi degil.

Rüyada yüksek bir yere çıktığını görmekOturduktan sonra sanki tum denizi sinirlariyla goruyor, gibiyim ve gordugum futbol sahasi kadar bir alan ama ben ruyada “bu bir deniz” diyorum, daha sonra ruya icinde denizde  bana dehset veren dev dalgalar oncelikle 2 dev dalga ayri ayri olusuyor biri saga biri sola gidiyor, muthis yukseliyorlar oyle ki zemin gorunuyor ve sinira carpip geri doner gibi birbirlerine dogru geliyor ve karisiyorlar. Ardindan yeni bir dalga olusuyor, denizin butun suyu bir dalgaya toplaniyor, zemini gorebiliyorum ve o dalga uzerimize geliyor, oturdugumuz yerde arkamizda pencere onune takilan demirlerden var bir pencere varmis gibi ve demir bir sekilde sabit, arkadasima “demire tutun” diyorum, dalga bizi alip goturmesin, o tutunuyor ve bir anda dalga ustumuze kapaniyor, bende son anda tam su beni goturecekken demiri tutabiliyorum.

Boyle bir dalga daha geliyor biz tutunurken ama bir sey olmuyor, dalga cok heybetli yukseliyor ama uzerimize gelirken olecekmisiz gibi bir his veya korku olusmuyor icimde ama yine de dehsete kapiliyorum ve sonra yeni bir dalga olusurken biz bir kacis yolu bulup oradan uzaklasiyoruz, bu yol yine dalganin olusturdugu bir yol dalga o kadarki butun suyu kendinde topluyor ve bir kisim zemin bosluk kaliyor ve biz deyim yerindeyse kenardan sivisip guvenli dedigimiz bir yere gidiyoruz ama giderken korku dolu degilim. 22, Erkek, Bekar, Öğrenci.

Rüyada yüksek bir yere çıktığını görmek yorumu

Değerli arkadaşım, gönderdiğin rüya çok uzun ve karışık. Birde sanırım cep telefonundan yazmışsın ve bu yüzden imla hataları çok fazla idi. Nokta ve virgüller ile anlaşılır hale getirmeye çalıştım ama Türkçe karakterleri de düzeltmeye vaktim olmadı. Sen sabırla yazmış olduğun için sana bu zamanı ayırıp düzenledim, yayınladım ve cevaplıyorum.

Görmüş olduğun rüya kesinlikle şu anda içinde bulunduğun ruh hali, hayallerin, umutların, karkuların hakkında çok net bilgi vermekte.

Rüyada arazi görmek içinde yaşadığınız hayatın özelliklerini ifade eder, insanın doğum, beslenme, büyüme ve eğitimini yani hayatı bir bütün olarak temsil eder, size hayatı daha mütevazi yaşamanızı, ayaklarınızın üzerinde durmanızı yani hayalperest olmayan bir yaşam sürmenizi tavsiye eder. Bulunduğun arazinin etrafında deniz olması bilinçaltından gelen sinyallere daha fazla önem vermek (kalbinin sesini dinlemek deyimini hatırlayın) gerektiğini anlatırken üzerine gelen dev dalgalar içinden gelen sese kulak verdiğinde karşına büyük imkanlar çıkacağını işaret etmektedir. Çünkü rüyada dev dalgalar görmek, karşınıza büyük fırsat çıkacağını ve sizin bu fırsatı iyi değerlendirip başarıya ulaşacağınızı işaret eder.

Çok ilginç bir şekilde rüyada dev dalgalardan korunmak için yüksek bir yere çıkıyorsun ancak bunun rüya meali çok faklı ve önemli, karşına çıkan fırsatları iyi değerlendirerek büyük başarılara imza atacağını temsil etmektedir. Rüyada yüksek bir yere tırmandığını görmek kişinin hayatında meydana gelecek bazı güzel gelişmeler sonucu hedeflerini yükseltmesine, geleceğinin parlak, şansının açık olmasına rivayet edilir. Bu rüya aynı zamanda güzel, hayırlı ve iyi olan şeylere delalet eder.

“Rüyada Yüksek Bir Yere Çıktığını Görmek” için 2 yanıt

Yüksek bir yerde oturmak
Merhaba, ben 18 yaşındayım. Çanakkale de yaşıyorum. Herhangi bir ilişkim yok. Lise son öğrencisiyim. Benim bir yıldır çok sevdiğim bir erkek var sınıf arkadaşım onunla çok şey yaşadık, gerek mutlu oldum gerek üzüldüm ama o bana hiçbir zaman arkadaştan öte bakmadı, benim ona karşı olan duygularımı biliyordu. Fakat hiçbir zaman aramızda arkadaş ilişkisinden başka bir şey olmadı. İlk kez ona açılmıştım ama o beni reddetti buna rağmen bırakmadım onu, yakın olmaya devam ettik. Yaklaşık bir aydır soğudum ondan benimle oynadığını düşündüm ve küstük gibi bir şey oldu.

Dün gece rüyamda; yüksek bir yerde o ve ben oturmuşuz manzarayı izliyorduk. Sarılıyorduk el ele tutuşuyorduk. Beni seviyor gibiydi. Çok huzurluydum. Onun kokusu beni büyülüyordu. Hiç bir zaman yapamadığım şeyleri yapıyordum, ona sarılıyordum, kafamı göğsüne koyuyordum. Ellerini tutuyordum. Bu rüyadan hiç uyanmak istemedim. Rüyam bu kadar. Benim ona karşı hala birşey hissedip hissetmediğimi sorarsanız ben ona karşı duygularımın tümü olmasa da büyük bir kısmını öldürdüm. Hatta şuan karşılıklı hoşlantı içerisinde olduğumuz bir çocuk var onunla da aynı sınıftayız. Benim bu rüyamı açıklarsanız gerçekten çok mutlu olurum site adresinizi tüm arkadaşlarımla paylaştım rüya yorumlarınızın çok güzel olduğunu ve önerdiğimi söyledim onlara. Rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim

Hazal merhaba, sevdiğin erkekle birlikte yüksek bir yerde oturmanız aslında gerçek hayatta büyük işler yapma hayalleriniz olduğunu simgelemektedir, bu konuda rüyada oturmak sayfası ilgini çekebilir. Bu bilgiyle mesajı sen tespit etmeye çalışmalısın. Bana göre bu rüya yeni hoşlandığın çocukta eski arkadaşında bulduğun heyecanı bulamadığını, onu özlediğini anlatmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir