Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Yüksek Otobüs Görmek

Rüyada yüksek otobüs görmek ne demek?

Rüyamda dik bir asfaltlı bir otobandan yukarı, yükseğe çıktığımı gördüm. Çıkma sebebim bir arkadaşımla birlikte denize gitmeye çalışmakmış, ardından dik bu otobanı tırmanıyor ve deniz, kum çok güzel bir mekanda tatil yapıyoruz. Geri dönmek içinde 2 katlı bir otobüse biniyoruz ancak otobüs aşırı yüksek ve camdan bakıyorum. Sağım solum insan ama ben otobüsün içinde onlardan yüksekteyim. Otobüs ilerlerken her mahalle ya da geçtiğimiz sokakta insanların siyasi konularda boykot yaptığını ama aşırı kalabalıkların arasından geçerken benim yüksekte olduğumu ama onların bize tepki göstermediğini ya da fark etmediğini anlıyorum.

Yüksekten izlerken birden bize ya da otobüse neden tepki vermediklerini görüyorum. İçinde bulunduğum otobüs adım adım giderken önümüzde yeşil ve mavi pelerin giymiş insanlar, yüzlerini göremiyorum ama pelerinleri ipek saten gibi parlak kafaları da kapalı, önümüzden yürüyerek kalabalığı yarıyor ya da arasından bir şeyler konuşarak gidiyorlar. Ben bu kişileri yüzlerini görmüyorum, arkadan görüyorum ama içinde bulunduğum otobüsü koruyorlar.

Rüyamı yorumlar mısınız 35 yaşında bekar bir bayanım. Gönderen Sevim. Rüyanın unsurları: asfalt yol, otoban, yükseğe çıkmak, denize girmek, dik yol, tatil yapmak, otobüse binmek, otobüsle gitmek, siyasal gösteri, göstericiler, boykot yapmak, yeşil pelerin, mavi pelerin, pelerinli insanlar.

Rüyada yüksek otobüs görmek neye yorulur

Sevim Merhaba,

Rüyanız, reel hayatınızda inanılmaz bir ruh yorgunluğu içinde olduğunuzu simgelerken yaşadığınız ya da tanık olduğunuz kimi durumlar sebebiyle kafanızın oldukça karışık olduğunu işaret etmektedir.

Denize gittiğiniz ilk kısında kuram hatası var, denize gitmek için yokuş çıkılmaz tersine inilir. Buradan tatile, dinlenmeye ihtiyacınız olduğunuzu anlatıyor.

Rüyanızın ikinci kısmı kimi iç kaoslar ve kararsızlıklar yaşadığınızı ifade ediyor. Bilinmeyen bir şeyden korkuyorsunuz bu korku en kötüsüdür. Neden korktuğunuzu bilirseniz ona göre önlem alırsınız. Bilinmeyen korkular vesvese huylu insanlarda çok olur, bir de zihnen yorgun, umutsuz, hayal kırıklıkları yaşamış insanlarda sık oluşur. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada otobüs görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Yüksek Otobüs Görmek” için bir yanıt

İlk önce dışardaydım annem ve kız kardeşimle otobüs gördüm yanmış gibi ve içinde inek ve hayvanlar gördüm, dışarıdada sanki zombileşmiş insanlar kactık sonra akrabalarımızın yanına gittik ne oldu tüm şehire zombileşmişler dedik birşey demediler sonra korku içinde beklerken bir şefaf poşetin içinde nenem ölüydü ve öbür dunyadan gönderildi yanımıza yardım için sonra dirildi sevinç göz yaşlarıyla ben ablam annem onu karşıladı ve evi gezdi oo şeytan olanları görüyordu ve bana dediki hasan ve 2. cisinden bi bayan ism o da beyaz giymiş halay cekiyolardı bu kadınmı dedim evet dedi kadın sonra genc hamile cok esmer birine donuştu. ama rüyamda düşmanlarımız akrabalarımızdı onlardan kurtul bu dediklerimden kurtulun her şey iyi olcak dedi. sonra nenenem yere çömeldi ve allahım kimseye sunmadıgın şeyi bana sundun kızlarımdan hergün haber almamı sagladıgın için tesekür etti ve birden sag gözünden kan geldi damla gibi sonra saga bir baktım herkes anenenem gibi çömelmiş bir vaziyete tek gözlerinden kan geliyodu sonra uyandım. 24, Kadın, Bekar, Öğrenci, anlamsız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir