Kategoriler
Giyim Rüyaları

Rüyada Yüksek Topuklu Görmek

Rüyada yüksek topuklu görmek neye işarettir?

Rüyamda bir davete gidiyorum ayağımda topuklu ayakkabılar falan var ama karşıma 4,5 tane köpek çıkıyor. yürüdüğüm yer deniz kenarı kordon gibi bir yer köpekler üstüme üstüme geliyor birinden kurtuluyorum öbürü önüme geçiyor çok korkuyorum ama zarar vermiyorlar. yanımda da birkaç kişi var ve hiçbiri bana yardım etmiyor. köpekleri geçmek için uğraşırken telefon sesiyle uyandım annem aradı bugünlerde baya bir rahatsız kendisi o korku haliyle telefonda annecim yazısını görünce rahatladım biraz.

Rüyada yüksek topuklu ayakkabı giymek neye yorumlanır?

Rüyada yüksek topuklu ayakkabı görmek veya giymek kadınlık ve kadınsı gösterişi temsil eder. Sizin kendinden emin ve kendine güvenen bir yapıda olduğunuzu simgeler. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ayakkabı görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Yüksek Topuklu Görmek” için 3 yanıt

Merhaba. Dün gece rüyamda eski bir arkadaşımla karşılaştığımı görüyorum, bu deniz kenarı bir yerde oluyor ve ayağımda açık bir ayakkabı var, ayağımın üstünde siyah bir kedi duruyor ve ayağıma işiyor, sonra bir sürü beyaz taşları ayağımın altına koyup topuklu ayakkabılarımı giymeye çalışıyorum bu şekilde yürümekte zorlanıyorum bir merdivenden inmeye çalışıyorum
Ben 28 yaşında iki yıllık bir ilişkim var kendim mühendisim ve çalışıyorum yorumlarınızı bekliyorum. Teşekkür ederim.

Deniz kenarında eski bir arkadaşınızla karşılaşmanız şu anda iç dünyanızda bazı hesaplaşmalar yaşadığınızı ve büyük ihtimalle sorumluluk ve üzerinizdeki yüklerin az olduğu ( belki de olmadığı) eski günlere özlem duyduğunuzu simgeler. Ayağınıza açık ayakkabı giydiğini görmeniz bu anlamı güçlendirmekte, sırtınızdaki sorumluluklar karşısında kendini yorgun hissettiğini göstermektedir. Rüyadaki siyah kedi güçlü önseziye sahip olduğunuzu ve güçlü ön sezinin size yakınınızda bilmediğiniz, anlayamadığınız bir tehlikenin olduğunu söylediğini temsil ederken kedinin ayağınıza işemesi ise değer verdiğiniz biri hakkında sahip olduğunuz endişe ya da şüphenin sona ereceğini, rahatlayacağınızı temsil etmektedir. Rüyanın sonu ise verdiğiniz emeklerin karşılığını almak istediğinizi, biraz zorlanarak ta olsa alacağınızı temsil etmektedir.

1 haftadır üst üste rüyamda topuklu ayakkabı görüyorum her gece. Rüyalar kötü veya iyi değişiyor ama artık uyandığımda neden her gece baska bir ayakkabı görüyorum?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir